Etail vb. sitelerde RDR 2 indirime girer mi?

Tam derecesini hatırlamıyorum fakat arttığını biliyorum ama belki denk gelmiş te olabilir arka planda çalışan programlar vs.

Çok aşırı bir yüklenme olacağını sanmıyorum. Eski sistemim 2 GB ekran kartım ve i5 3330 olmasına rağmen kasmasına rağmen yine de oyunu bitirdik.:) Batman Arkham Knight ekran kartı katili. Günümüz sistemine sahipsen çok fazla bir fark olmaz.

Önceden korsan oynayan Türk oyuncuları bu zamlardan sonra tekrar korsana dönmeye başlayacaklar ama durumu elverişli, almaya gönüllü olanları da korsana teşvik etmemek lazım orjinal her daim iyidir.

RDR2 Steam'de zam yedi ve çok pahalı, Epic'te durum böyle değil eski fiyatından satılıyor fakat Steam hesabımda olmasını istiyorum oyunun. Etail vb. sitelerde RDR 2 alabilir miyim? Öyle bir durum söz konusu olabilir mi? Çünkü oyun çok zamlandı.
Kabasakalonline'da 344 TL.

Dostum dünyada geçerli olan para birimi dolar. Teknoloji, ekonomi, gelişmişlik olarak bati önde. 98 TL dediğin 5-6 dolar bir şey ediyor. AAA oyunları için ne kadar bütçe harcanıyor biliyor musunuz? Hele hele söz konusu RDR2. Teknik açıdan belki dünyanın en iyi oyunu. Bu parayı mi layık görüyorsunuz? Oyun temel bir ihtiyaç değil, paran yoksa oynamayacaksin bu kadar basit. Korsana desteğin anlamı yok.

RDR2 Steam'de zam yedi ve çok pahalı, Epic'te durum böyle değil eski fiyatından satılıyor fakat Steam hesabımda olmasını istiyorum oyunun. Etail vb. sitelerde RDR 2 alabilir miyim? Öyle bir durum söz konusu olabilir mi? Çünkü oyun çok zamlandı.
Epic de şuan indirimde almanı tavisye ederim sıcaklık artışı vs de olmaz dediğiniz şey çok mantıksız.

Bu tip boş korsan oyun tartışmalarında girmek istemiyorum. Yani yaptığınızin doğru olmadığını bal gibi biliyorsunuz ama saçma sapan felsefik kıyaslar yapıyorsunuz. Ancak iyo niyetli olduğunuzu düşünürek birkac şey soyliyim, daha da yazmam.

1- İlla ki karşıdaki kişinin doğrudan zarar etmesine gerek yok. Bir kişi bir ürüne bir bedel bicmisse o ürünü satın almadan kullanmanız yasaktır. İsterseniz IBAN hesabini bulup destek amaçlı 1 milyon dolar gönderin. O ürünü almalısınız.

2- Korsan oynadığınız zaman oyun üzerinde hiçbir emeği olmayan birisine para kazandırmış oluyorsunuz. Oyunun yapimcisina gitmesi gereken para baskasina gidiyor.

3- Bu durum yere çöp atmakla aynı mantık. Sen yere çöp atsan da atmasan da sonuçta başkaları atıyor. Hem nasıl olsa çöpcu temizleyecek değil mi? Ne fark eder ki? Sen korsan indirmezsen, başkası indirmezse bu işle uğraşan gruplar yavaş yavaş dağılır. Yapımcının karı artar.

Anlayana çok sey ifade ediyor yazdıklarım.

Bu tip boş korsan oyun tartışmalarında girmek istemiyorum. Yani yaptığınızin doğru olmadığını bal gibi biliyorsunuz ama saçma sapan felsefik kıyaslar yapıyorsunuz. Ancak iyo niyetli olduğunuzu düşünürek birkac şey soyliyim, daha da yazmam.

1- İlla ki karşıdaki kişinin doğrudan zarar etmesine gerek yok. Bir kişi bir ürüne bir bedel bicmisse o ürünü satın almadan kullanmanız yasaktır. İsterseniz IBAN hesabini bulup destek amaçlı 1 milyon dolar gönderin. O ürünü almalısınız.

2- Korsan oynadığınız zaman oyun üzerinde hiçbir emeği olmayan birisine para kazandırmış oluyorsunuz. Oyunun yapimcisina gitmesi gereken para baskasina gidiyor.

3- Bu durum yere çöp atmakla aynı mantık. Sen yere çöp atsan da atmasan da sonuçta başkaları atıyor. Hem nasıl olsa çöpcu temizleyecek değil mi? Ne fark eder ki? Sen korsan indirmezsen, başkası indirmezse bu işle uğraşan gruplar yavaş yavaş dağılır. Yapımcının karı artar.

Anlayana çok sey ifade ediyor yazdıklarım.
Korsan oynamaya ben de karşıyım ama insanları zorlayamazsın. Dünya toz pembe bir yer değil, isteyen korsan oynar. Bu fiyatlarda hele ki insanların korsan oynamasına kesinlikle laf etmeyi mantıklı bulmuyorum ben. Sana kalsa ya oyun oynamayacaklar ya da Asgari ücretin 8/1'ini Rdr2'ye verecekler. Ekonomimiz iyi olsaydı zaten çoğunluk orijinal oynardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı