Rehber Etcher ile eski sisteme Windows 8.1 kurulumu

Tamam hocam. Ben ISO dosyasını hazırda tutayım o zaman.
Hocam konuyu hazırladım linki aşağı da.

Etcher ile hata oluşturduğunu öğrenince yenisini hazırlamak zorun da kaldım. Umarım işinizi görür.

Arkadaşlar bu konu çalışmamaktadır. Yapmak isteyenlere duyurulur onun yerine Rufus programı ile hazırladığım rehberime göz atabilirsiniz. Herkese iyi forumlar. 🙂

Hocam konuyu hazırladım linki aşağı da.

Etcher ile hata oluşturduğunu öğrenince yenisini hazırlamak zorun da kaldım. Umarım işinizi görür.

Arkadaşlar bu konu çalışmamaktadır. Yapmak isteyenlere duyurulur onun yerine Rufus programı ile hazırladığım rehberime göz atabilirsiniz. Herkese iyi forumlar. 🙂
Teşekkürler hocam.

Bilgisayarınızın kaç bit olduğu önemli değil. 32bit veya 64bit ISO dosyası seçerken mevcut işletim sisteminin kaç bit olduğuna bakılmaz.

Sadece CPU mimarisinin destekleyip desteklemediğine bakılır, ki 30 yıllık bilgisayarınız yoksa neredeyse hepsi x64 ve x86 destekler.

Bilgisayarınızın kaç bit olduğu önemli değil. 32 Bit veya 64 Bit ISO dosyası seçerken mevcut işletim sisteminin kaç bit olduğuna bakılmaz.

Sadece CPU mimarisinin destekleyip desteklemediğine bakılır, ki 30 yıllık bilgisayarınız yoksa neredeyse hepsi X64 ve X86 destekler.
Bakilir. X64 bir bilgisayara X86 ISO kurarsaniz X64'un avantajlarindan faydalanamazsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı