Eternet kartım kalbosuz destekliyor mu?

Yer
KOZAN
Daha fazla  
Meslek
NE BİLEYİM Kİ BİR GÜN BİR İŞİM OLURSA YAZARIM
Eternet kartımın kabloluyu destekleyip desteklemediğini nereden anlarım.
Marka tp-lınk
Model:TF-3200
Şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz destekliyorsa üzerinde anten veya anten girişi olur. Ağ kartınızın kablosuz ağ desteği yoktur.

Günümüzde bu tür kartlara ihtiyaç yok. Anakartınızın üsütnde zaten ethernet girşi var. Neden ladınız bu kartı ve ne kadara aldınız?

T1Chz.jpg

Neden aldım, iyi bir soru. İnternete giremiyordum, sistem tanımıyordu Eternet kartını. O yüzden aldım. 30 TL vereceğim, borca kaldı zaten. Herhalde yanmış, bilgisayarcım bozuldu dedi eski olan, yeniledi.

Bir de format attı, yeniden Win 7 yükledi.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kartın ederi 6 TL. Hadi diyelim kargo masraflarıyla 10 TL olsun. Format işlemine 20 TL almış, bu da makul bir fiyat. Ama biz yine de forumda bilgisayarcılara para verilmesine pek sıcak bakmayız açıkçası. İsteriz ki kullanıcı kendi öğrensin, kendi yapsın, parası da cebinde kalsın ;)

Forumda sorulan sorulara ve verilen cevaplara bakın, sitedeki makaleleri okuyun, zamanla kendi bilgisayarcı dükkanınızı açacak bilgi seviyesine erişirsiniz :)

Sayın Burak Alkan vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Durun gözünüzü seveyim adam BIOS falan denedi. Ne anlayayım işin açığı şurayı deniyorum olmuyor, burayı deniyorum olmuyor dedi. BIOS denedi oradan ne yaptıysa artık.

Dükkanın sahibini aradı. O da sistem tanımaz dedi. Bazı bozuk olanları göstermez dedi. Sonra zorla yüklemeyi tanıtmayı denediler. Ve sonunda başka bir firmadan gitti çocuk aldı taktı.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı