ETH 2.0 nasıl olacak?

ETH 2.0 gelişiyle birlikte kazancımız ne olacak? Piyasada nasıl bir dalgalanma olacak? Madencilik bitiyor mu? AMD kartlar kullanılmayacak mı?
ETH 2.0 gelecek bir şey değilki zaten var olan bir şey.
Home - Ethpool Staking - Ethereum 2.0 Staking Pool 2022 şu an ETH 2.0 aktif stake ediliyor zaten.

pos un son aşaması EIP-4345 haziran 2022 ye ertelendi.
yine ertelenmezse zorluk bombası EIP-4345 tasarımı gereği
Ethereum'da madencilik yapmayı zor ve kârsız hale getirecektir.

Bu durumda ETH tan çıkacak madencileri karşılayacak bir havuz veya mining sistemi yok malesef.
:) O yüzden herkes torbadan tavşan çıkarmaya çalışacak.Geçmiş olsun.🥳

Not : Ben çıkan kartlar sistem alıp internet kafe kuracağım :p

ETH 2.0 gelecek bir şey değilki zaten var olan bir şey.
Home - Ethpool Staking - Ethereum 2.0 Staking Pool 2022 şu an ETH 2.0 aktif stake ediliyor zaten.

Pos un son aşaması EIP-4345 Haziran 2022'ye ertelendi.
Yine ertelenmezse zorluk bombası EIP-4345 tasarımı gereği
Ethereum'da madencilik yapmayı zor ve kârsız hale getirecektir.

Bu durumda ETH'tan çıkacak madencileri karşılayacak bir havuz veya mining sistemi yok maalesef.
:) O yüzden herkes torbadan tavşan çıkarmaya çalışacak. Geçmiş olsun.🥳

Not: Ben çıkan kartlar sistem alıp internet kafe kuracağım :p

PoW'un tamamen kalkmasından bahsediyor muhtemelen. Haziran 2022'de mining kalkıyor mu tamamen? O zaman şafak sayabilriiz :D. ETH'de mining kalksa diğer ekran kartı miningli coinler de rağbet görmez diye tahmin ediyorum. Sonuçta sektör PoS'a yöneliyor demek ETH de geçtikten sonra. Açıkçası başka hangi coin var GPU PoW'lu olarak bilmiyorum bile :D.

Şu anda ETH harici kazılabilir 20 ye yakın coin var GPU ile bildiğim kadarı ile ilk 5 i hariç eh işte diyebileceğimiz bir kazanç getiren de yok. ETH geliştiricileri bu yıl gelmesine kesin gözüyle bakıyorlar POS un. Gelecekte ne olacak belirsiz şu anda

Şahsen ben geçişin Haziranda olacağına inanmıyorum. EIP-4345 filan çok korkutmuyor beni, ağ halen dengesiz. Ayrıca PoS'a geçildiğinde ve ağın sorunlu olduğu anlaşılırsa "aa olmamış bu" deyip tekrar PoS'e çevirmeleri söz konusu değil. Yani işlem tek yön. Eğer ETH'nin PoS'u patlarsa ETH tam anlamıyla bitiyor. Ağına bağlı tüm coinler de tabi. Ben böyle bir şey olabileceğine imkan vermiyorum, geçilirse sorunsuz olur. Ama dediğim gibi bence hala dengesiz, dolayısıyla bana göre ETH PoW bir süre daha bizlerle.
Ek olarak ekran kartı madenciliğinin biteceğine inanmıyorum. Hayatını bundan kazanan çok fazla insan ve vergilendiren bir çok devlet var. ETH PoW biterse bekleyip göreceğiz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı