ETH 2.0 Temmuz'da mı gelecek?

2) Stoklar düzelmez.
Düzelmeye başlıyor, 6700 XT ve 3070 Ti şu an stoklarda var ve devasa pahalı değiller. He böyle düşmeye devam eder mi bilmem ama düzeliyor gibi.

Düzelmeye başlıyor, 6700 XT ve 3070 Ti şu an stoklarda var ve devasa pahalı değiller. He böyle düşmeye devam eder mi bilmem ama düzeliyor gibi.
Söylediğin kartlar eth mining de yeterli performansı sağlamadığı için tercih edilmiyor. En azından 3070ti ile ilgili böyle olduğuna eminim, diğeri konusunda emin olamadım

Söylediğin kartlar ETH miningde yeterli performansı sağlamadığı için tercih edilmiyor. En azından 3070 Ti ile ilgili böyle olduğuna eminim, diğeri konusunda emin olamadım.
Dostum konu mining kazım performansının düşük olup olmamasıyla alakalı bir durum değil ona bakarsan RX550 ile de mining yapılmıyor ama fiyatları ortada. 500 liralık ekran kartı 1200-1300 TL'ye satılıyor.

Bence ETH.2.0'dan dolayı değil kazımın aşırı zorlaşması ve ETH'nin de aşırı değer kaybetmesinden dolayı.

Yine 2400 dolardan değil mi? Gruplarda görüyordum, ekran kartı satan adamlar ETH 2.0'dan yakınıyordu diye hatırlıyorum.
1800 küsur olmuş.

Son düzenleme:
Temmuz da 2.0 değil EIP güncellemesi gelecek ve bu güncellemeyle birlikte havuzların 2'ye bölünmesi ve 2.0 için adımlar atılması bekleniyor. 2.0 için net bir tarih yok sadece şu an coin stackleyebiliyorsunuz 2.0 için.

Geri
Yukarı