ETH kazanç düşüyor

Benim lafım stokçuluk yapan, bot yapan, piyasayı allak bullak yapan kişilere. Ve yaptığınız iş kimsenin umrunda değil. Ancak bu bir kesimin hakkını çiğniyorsa o zaman bir sıkıntı vardır.
Siz şu an benim kazandığım paranın da düşmesini istiyorsunuz, madem öyle ben de ekran kartı stoklarının düzelmemesini istiyorum. Böyle saçma bir şey mi olur? Gidin kart üreticilerine sitem edin, doğru düzgün satsınlar kartlarını.

Çünkü çok emek harcıyorsunuz "gelir kaynağı" nıza.

Herkesin gelir kaynağı farklı o zaman şirketler çok mu çalışıyor? Mesela Amazon websitesi üzerinden satış yapıyor adamnda bulmuş para kazanma yolunu sende yap kimse engel değil.

bende laptop ile kazım yapıyorum. binance pool da 0,0015 eth kazarken günlük. kazancım 3 dolar civarından 2 dolara düştü diye ethermine na geçtim. 2 gün binance pooldan az kazım yaptığımı göstermesine rağmen (0,0011) 3 dolar ödeme yaptı. daha sonra yine 0,0011 kazım yapmaya devam etti fakat 2,20 dolara kadar ödemesi düştü. ethereum fiyatı da ayni ethermine geçtiğimden beri. binance pool dan kaçarken ethermine da da aynı olaylar oldu. anlayamadım.

bende laptop ile kazım yapıyorum. binance pool da 0,0015 eth kazarken günlük. kazancım 3 dolar civarından 2 dolara düştü diye ethermine na geçtim. 2 gün binance pooldan az kazım yaptığımı göstermesine rağmen (0,0011) 3 dolar ödeme yaptı. daha sonra yine 0,0011 kazım yapmaya devam etti fakat 2,20 dolara kadar ödemesi düştü. ethereum fiyatı da ayni ethermine geçtiğimden beri. binance pool dan kaçarken ethermine da da aynı olaylar oldu. anlayamadım.
Ekan kartınız nedir?

Ben RX 580 ile 30mh/s kazdığım halde dün 0.0011 yatırmış binance pool size o kadar söyleyeyim.
Bende de durum ayni neredeyse.
Screenshot_20210409-155440_Chrome.jpg

ben de 27 mh/s kazıyorum bana da 0,0011 yatırıyor. binance de ethermine da :D demek ki sorun yok. herkes de aynı olay. herkes beklediğinden az kazıyor
ama binance de 27 mh/S ye 0,0015-0,0016 kazdığım çok oldu. 0,0011 e düştü diye ethermine geçtim. burada da aynı olay oldu. ilk baş fazla verdi. sonra düştü.
Ben RX 580 ile 30mh/s kazdığım halde dün 0.0011 yatırmış binance pool size o kadar söyleyeyim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı