ETH Mining Bitti Mi?

Babapro21

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba;
Ben 2060 ile 2 haftadır mining yapıyorum ama bu ETH 2800 dolar iken günlük 66 küsur bir şey veriyordu.
Şimdi ETH 3500-3800 olunca 55 küsur vermeye başladı...

•Sizce ETH kazım gücü zorlandı mı?
•Sizce ETH madenciliği ne zaman bitecek?

Ondan sonra ki diğer kazılacak coinler ETH'dan sizce ne kadar daha az verir?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bitmedi devam ediyorum. Olay şu ETH yükselince kazandığın ETH azalır, kur azalınca da ETH kazancın yükselir. Kısaca ne uzarsın ne kısalırsın. Sürekli sabit paralar kazanırsın siteler bunu dengeliyor sürekli. Şu an günlük 110 kazanıyorum ETH 2300 civarında bu 160-170'di ama yine 3.8-3.9 dolara denk geliyordu.

Mesela ETH düşükken kazım yaparken bunu hemen bozdurmayıp yükselince bozdurursan 1.5 kat kâr edebilirsin.

1633717913839.png

Bitmedi devam ediyorum. Olay şu ETH yükselince kazandığın ETH azalır, kur azalınca da ETH kazancın yükselir. Kısaca ne uzarsın ne kısalırsın. Sürekli sabit paralar kazanırsın siteler bunu dengeliyor sürekli. Şu an günlük 110 kazanıyorum ETH 2300 civarında bu 160-170'di ama yine 3.9 dolara denk geliyordu.

Eki Görüntüle 1184123
Hicam o zmn düşük olması bizim için daha iyi hem daha fazla alıyorsun ve düşük fiyattan.
Sonra yukselirse iyi fiyattan satarsın.
Hocam birde sizin Ekran Kart 3060 galibi 50Mhs alıyorsunuz.
Yanlış mıyım?

Aynen düşük olması daha iyi. Şu an bunu bozdurmayıp düşünce bozdurmak zorunda kalırsak zarar ederiz. RX 5700 kartım. Bundan 6-7 ay önce aynı kazım hızına 230-240 veriyorlardı şu anki kura göre 8.65 dolar ediyor günlük o zamanlar ellerinde tutanlar 3 kat fazla kazanmış oldu.

ETH serenity V2 güncellemesini aldığı zaman kazım biter. Powdan pos a geçecek çünkü. 4 aşama ile geçiş sağlanacak idi 2 aşaması kaldı bildiğim kadarı ile 3. aşaması da ya aralık ya kasım olması lazım. 4. aşama da başarılı olur ise geçiş tamamlanır ETH kazimi biter. Başka coinler i kazarsiniz.

ETH serenity V2 güncellemesini aldığı zaman kazım biter. Powdan pos a geçecek çünkü. 4 aşama ile geçiş sağlanacak idi 2 aşaması kaldı bildiğim kadarı ile 3. aşaması da ya aralık ya kasım olması lazım. 4. aşama da başarılı olur ise geçiş tamamlanır ETH kazimi biter. Başka coinler i kazarsiniz.
Sizce diğer coinler karlı mı?

Bitmedi devam ediyorum. Olay şu ETH yükselince kazandığın ETH azalır, kur azalınca da ETH kazancın yükselir. Kısaca ne uzarsın ne kısalırsın. Sürekli sabit paralar kazanırsın siteler bunu dengeliyor sürekli. Şu an günlük 110 kazanıyorum ETH 2300 civarında bu 160-170'di ama yine 3.8-3.9 dolara denk geliyordu.

Mesela ETH düşükken kazım yaparken bunu hemen bozdurmayıp yükselince bozdurursan 1.5 kat kâr edebilirsin.

Eki Görüntüle 1184123

Hocam benim şu konudaki yaşadığım probleme de bir göz atıp yanıtlarsanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba;
Ben 2060 ile 2 haftadır mining yapıyorum ama bu ETH 2800 dolar iken günlük 66 küsur bir şey veriyordu.
Şimdi ETH 3500-3800 olunca 55 küsur vermeye başladı...

•Sizce ETH kazım gücü zorlandı mı?
•Sizce ETH madenciliği ne zaman bitecek?

Ondan sonra ki diğer kazılacak coinler ETH'dan sizce ne kadar daha az verir?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2060 ile günlük 66 TL mi alıyordunuz? 2070s ile 20 TL zor alıyorum günlük şu an anlamadım gitti. Tek kart değil galiba.

2060 ile günlük 66 TL mi alıyordunuz? 2070s ile 20 TL zor alıyorum günlük şu an anlamadım gitti. Tek kart değil galiba.
0.00066 ETH'den bahsediyor. Günlük 21.14 TL'ye geliyor. Tavsiyem Binance yerine ethermine kullanın daha fazla kazandırıyor ama çekme ücreti yüksek ayda 1 çekerseniz mantıklı.

Geri
Yukarı