Ethereum daha düşer mi?

Oyun içi sıcaklık dalgalanmalarına baktın mı hiç kartın? Mining için overclock edilmiş bir ekran kartı stabil sıcaklıkta çalışır. Oyunda ise sürekli dalgalanmalar yaşanır sürekli sıcak ve soğuk arası giden bir parçanın ömrü stabil çalışana göre daha kısadır. Bilmiyorsan söyleyim dedim. Garantisi olan mining yapılmış kart bal gibi de alınır.

3 saat oyun oyanan kart ile 1 hafta aralıksız VRAM kullanan kart daha kötü aynen. Ağızlara dolaşmış bir sıcaklık dalgalanması sanki adam 1 ay durmadan oyun oynuyor. Sen VRAM'leri 1 ay aralıksiz tam yükte çalıştırıyorsun.

Mining kartları modlanıp OC yapılıyor. Kartın limitlerinde suyunu çıkartacak şekilde yapanlar olduğu gibi limitlerinin altın da sıkıntı olmayacak şekilde ayarlayanlarda oluyor. Bu kartların hangisi düzgün olması gereken şekilde kullanıldığını kullanıcılar bilemeyeceği için mining yapılmış kart almak büyük risk. Kart üreticilerine arızalı ürünler daha çok bilinçsizce mining yapanlardan oluyor. Yani arıza oranları bu nedenle mining kartlarda daha yüksektir. Bunu üreticiler sık sık dile getiriyorlar.

Mining kartları modlanıp OC yapılıyor. Kartın limitlerinde suyunu çıkartacak şekilde yapanlar olduğu gibi limitlerinin altın da sıkıntı olmayacak şekilde ayarlayanlarda oluyor. Bu kartların hangisi düzgün olması gereken şekilde kullanıldığını kullanıcılar bilemeyeceği için mining yapılmış kart almak büyük risk. Kart üreticilerine arızalı ürünler daha çok bilinçsizce mining yapanlardan oluyor. Yani arıza oranları bu nedenle mining kartlarda daha yüksektir. Bunu üreticiler sık sık dile getiriyorlar.
Üreticiler tabiki önermeyecekler olası arızada ceplerinden para çıkmasın diye.Tüm üretici firmalar uysal ve masrafsız kullanıcıları sever.Olaya ticari açıdan bakmıyorsunuz hiç.

Üreticiler tabiki önermeyecekler olası arızada ceplerinden para çıkmasın diye.Tüm üretici firmalar uysal ve masrafsız kullanıcıları sever.Olaya ticari açıdan bakmıyorsunuz hiç.

Benim lafım aslında bilinçsizce kartı zorlayarak OC yapan kesime, olması gerektiği gibi limitinin bir ya da iki tık altında ayarlayanlarda sorun olmuyor zaten. Öteki türlü adam zorluyor da zorluyor daha çok MH alabilmek için. (Oda 2-3MH) İşin sonunda kart garanti kapsamı süreci içinde mutlaka arızalanıyor ve garantiye gidiyor.

Oyun için kullanılan kart daha az arıza yapar çok daha uzun süreli sorunsuz olarak kullanılır. Üreticiler aslında kartlarının mining de kullanılmasını bu nedenle istemezler işlerine gelmez. Kartların oyunculara ulaşmasını tercih ederler.

Sonuç olarak ben mining kartı almanın büyük risk olduğunu düşünenlerdenim. Fiyat ciddi oranda iyiyse yani bu risk göze alınabilecek düzeyde o zaman mining de kullanılmış kartı alıp kullanabilirim bakımını yaptıktan sonra.

Cidden kendinizi yalanlarla mı tatmin ediyorsunuz? Ekran kartı stokları tamamen bittiğinde ETH $1200 seviyesindeydi şimdi $1600. mining genellikle UV ile yapılır karta etkisi oyun oynamaktan bile azdır.

Böyle mesajları okumak gerçekten üzücü ve cringe. "Amerika battı yeğenim, Türkiye süper güç" diyen yaşlılardan farksız duruyor.

Hocam foruma ilk kaydolduğum zamanlar yaşım bayağı küçüktü ve ergendim şu an bu mesajlarımı okuyup kafamı duvarlara vuruyorum.

Geri
Yukarı