Ethereum ne zaman düşer?

O zaman 10-20 yıl bekleyeceğiz gibi :D.

COVID-19 çok fazla abartılıyor. Bağışıklığı güçlü olan bir tanıdığım var, 3 kere üst üste geçirdi ve hâlâ turp gibi, aşı 2021 bitmeden üretilir o kadar da değil. Ama bazı ülkeler fırsat bilip biyolojik saldırı yapmazlar umarım.
Bir de bunu "ticaret" adı altında yapıyorlar ya...
¨Ticaret adında düdüklemek¨ ismi daha uygun.

RTX 3080 gp veya MSI Gaming Trio alacaktım. Kasım ayında ailemden dolayı alamadım. Tam aralıkta alacaktım ki. Bir baktım fiyatlar 13-15k "ne oluyor hacı?" dedim. Meğer Bitcoin yükselmiş. dolar düştü bilgisayar toplamak için tam zamanı dedik. Al işte sizce ne zaman düşer? Mayıs-Haziran gibi toplamayı düşünüyorum :(.

Bunu cevaplamak suç düşecek ya da çıkacak demek ancak bu bir süre bu şekilde devam eder gibi dolar/tl bayağı düştü ancak fiyatlar hala aynı.

Tam 4 sene önce 8K'ya her şey dahil 2080 Ti toplayabiliyorduk galiba, 2080 olmasa da 2060 vardır.

Ben normalde 20-22K bir bütçe ile i9 10980XE ve RTX 3080 bir sistem toplayabiliyordum. 1 Ay beklemek zorunda kaldım. Tren kaçtı. Artık yazın yeni nesil de gelince bakacağım.

RTX 3080 gp veya MSI Gaming Trio alacaktım. Kasım ayında ailemden dolayı alamadım. Tam aralıkta alacaktım ki. Bir baktım fiyatlar 13-15k "ne oluyor hacı?" dedim. Meğer Bitcoin yükselmiş. dolar düştü bilgisayar toplamak için tam zamanı dedik. Al işte sizce ne zaman düşer? Mayıs-Haziran gibi toplamayı düşünüyorum :(.
Haziran gibi düşer bence.

Geri
Yukarı