Ethereum düşüyor, sizce bu durum kalıcı mı?

Gerb28

Picopat
Merhabalar, çoğunluk gibi ekran kartı fiyatlarının normale dönmesi için bekliyorum ve bu da Ethereum'a bağlı. Geçmiş yıllara baktığımda hareketin benzer olduığunu görüyorum, düşüş devam edecek gibi görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Düşsün düşsün elleme.
Yatırım yapsaydın böyle demezdin ama.
Ek olarak ETH için indikatörler güçlü sat sinyali veriyor.
SmartSelect_20210228-100827.jpg

Merhabalar, çoğunluk gibi ekran kartı fiyatlarının normale dönmesi için bekliyorum ve bu da Ethereum'a bağlı. Geçmiş yıllara baktığımda hareketin benzer olduığunu görüyorum, düşüş devam edecek gibi görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?
Son 1 yılın grafiğine bakarsan mum erimesine girmediği görünüyor ETH nin ki zaten ETH dibi boylasa bile bu durum ekran kartlarına yansımaz, block kalkacağı için ETH daha hızlı kazılacak. Değişen hiçbir şey olmayacak mining yapan kişilere vergi gelmediği sürece.

ETH, BTC'nin son dönemdeki düşüşleri ile tamamen orantılı şekilde düşüyor. Şu an 1.35K$ seviyelerine kadar geriledi. Ancak bu kalıcı değil, alabileceğiniz en ölü rakam bu olur.

Mart ayında 2.5K'ları tekrar görür - dener. Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir ancak bu noktada asıl önlemi zaten üreticiler almakta. Mining için ayrı seri çıkarıyorlar, diğer serileri de bir miktar akıllı hale getiriyorlar.

2020'nin çıkışına doğru ne virüs ne de mining'den yana ekran kartı stok veya fiyatları ile alakalı sıkıntımız kalmaz diye düşünüyorum. Söylediklerimin hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ancak görünen köy de kılavuz istemiyor :)

Geri
Yukarı