Ethereum düşüyor, sizce bu durum kalıcı mı?

2020'nin çıkışına doğru ne virüs ne de mining'den yana ekran kartı stok veya fiyatları ile alakalı sıkıntımız kalmaz diye düşünüyorum.

2020'den biz çıktık hocam sen de gel istersen. Ya da gelme 2021'in de pek bir farkı yok, ekran kartları daha da pahalı sadece.

ETH, BTC'nin son dönemdeki düşüşleri ile tamamen orantılı şekilde düşüyor. Şu an 1.35K$ seviyelerine kadar geriledi. Ancak bu kalıcı değil, alabileceğiniz en ölü rakam bu olur.

Mart ayında 2.5K'ları tekrar görür - dener. Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir ancak bu noktada asıl önlemi zaten üreticiler almakta. Mining için ayrı seri çıkarıyorlar, diğer serileri de bir miktar akıllı hale getiriyorlar.

2020'nin çıkışına doğru ne virüs ne de mining'den yana ekran kartı stok veya fiyatları ile alakalı sıkıntımız kalmaz diye düşünüyorum. Söylediklerimin hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ancak görünen köy de kılavuz istemiyor :)
Hocam bende pek anlamıyorum ama NVIDIA mining kartlarını piyasaya sürene kadar düşmez diye tahmin ediyorum. Artık kimin elinde bilmiyorum ama düşürmezler :D

ETH, BTC'nin son dönemdeki düşüşleri ile tamamen orantılı şekilde düşüyor. Şu an 1.35K$ seviyelerine kadar geriledi. Ancak bu kalıcı değil, alabileceğiniz en ölü rakam bu olur.

Mart ayında 2.5K'ları tekrar görür - dener. Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir ancak bu noktada asıl önlemi zaten üreticiler almakta. Mining için ayrı seri çıkarıyorlar, diğer serileri de bir miktar akıllı hale getiriyorlar.

2020'nin çıkışına doğru ne virüs ne de mining'den yana ekran kartı stok veya fiyatları ile alakalı sıkıntımız kalmaz diye düşünüyorum. Söylediklerimin hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ancak görünen köy de kılavuz istemiyor :)
Tabi yükselecek. Boğa sezonu gelmedi daha. 2.5, 3.5, 4.5 olacak. Hepimiz biliyoruz. Bu düşüşler muhtemelen 5 gün sonra sona erir (analizcilerin dediği). Piyasalar eski haline dönecek. Kripto artık geleceğin parası diyebiliriz.

TSMC hem AMD hem Nvidia için çip üretiyor haliyle üretim darboğazı yaşanması normal zaten el altından belirli kişilere ekran kartı kaynağı akıtıyorlardır. Bu durum devam edecek kripto paralar pek çok kesim için aslında çok önemli bazı kesimlerin taktirinden uzak kalıyor yinede hayatımızı şekillendirmeye ve kalmaya devam edecek. Ek olarak virüs konusunda benim endişem şahsen büyük kimi kaynaklar mutasyon sonucu durumun daha kötü ve devam edeceği yönünde bir izlenim var. (YTD)

Geri
Yukarı