Ethereum Madenciliğe Giriş

tustul

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu dijital madencilik son dönemlerde benimde ilgimi çekmeye başladı incelediğim kadarıyla şu anda en mantıklı ethereum madenciliği olarak görünüyor tabii ki bu benim kişisel fikrim. Bu platforma giriş yapacak, yatırım imkanım ve olanaklarım var ancak işin doğrusu bu konuda çok bilgisizim, AMD destekli ekran kartları ile en iyi performansı alabileceğimi okuduğum kadarıyla anladım. Yakın zamanda Almanya'dan 6-8 adet "MSI RX580 Gaming X 8G 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12" getirmeyi planlıyorum tabii ki durum bundan ibaret değil biliyorum, ana kart, bu kadar donanımı çalıştıracak PSU etc. donanımlarda gereklidir böyle bir durumda sizce GPU dışında kalan donanımları nasıl seçmeliyim? İşe nereden başlamalıyım? Önerebileceğiniz rehberleri okurum memnun olurum. Bu konuda biraz aydınlanmaya ihtiyacım var bilgili arkadaşları dinlemekten keyif alırım. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok güçlü bir PSU, o kadar GPU bağlamak için mining özel anakart, o kartları koyacak bir kasa ya da stand. Sonrası biraz yazılım ve elektrik. Sosyal'de biraz araştırın çünkü hayli başlık var bu konuda.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı