Ethereum ne kadar düşerse stok sorunu biter?

Bitmez, değeri düştüğü için kazım zorluğu düşüyor. Şuan 3 katı ETH kazanıyor insanlar, kimse satmayacak biriktirecek yükselince satacak.

Kriptolar patlarsa ayrı konu tabi.

Hocam düşse bile kazım gücü artıyor değişen bir şey yok, bu işin kalıcı olması lazım o da imkansıza yakın.

Bitmez, değeri düştüğü için kazım zorluğu düşüyor. Şu an 3 katı ETH kazanıyor insanlar, kimse satmayacak biriktirecek yükselince satacak.

Kriptolar patlarsa ayrı konu tabii.

O zaman 2018'de 50 dolara düştügü zaman 100 ETH kazılıyorsa 100x50= 5000 daha karlı oluyordu nıye herkes bıraktı.
O zaman 2018'de 50 dolara düştügü zaman 100 ETH kazılıyorsa 100x50= 5000 daha karlı oluyordu nıye herkes bıraktı.

Örnek verdim.

Ya bence 500e düşse bile kimse yapmaz sence.
Ethereum sadece bir kripto para değil, blok zinciri teknolojisinde devrim niteliğinde bir teknoloji. Her Coin'in düşmesini engelleyecek sebepler var. Örneğin Ethereum'unki bu. Bir sebep daha gerekirse şunu söyleyebilirim: çıkarılan çoğu token ETC20 altyapısı ile çıkarılıyor. Bu ağda yapılan her işlem Ethereum'a değer katıyor.

ETH düşsün sonra ekran kartı fiyatları normale dönsün, sonra da altıma bi RTX 3070 çekip tekrar kazıma başlayayım. Stonks. 📈

Ama ETH şu an düşebilir ama yükselişin de bi o kadar büyük olacağını düşünüyorum. ETH 2.0 ile kazım gücü düşerse belki RTX 2060 ve altı kartlar için madencilik bitebilir ETH için.

Örnek verdim.
O zaman ki kripto piyasasına olan popülerlik ile şuan ki bir değil. İnsanlar donanım bazında zarar etmek istemediği için kartların fiyatı düşmeden sattı. Şuan daha çok kitleye hitap ediyor ve daha çok güven veriyor.

Ek olarak patlamadığını varsayarak konuştum zaten, 1000 doların altına düşse her yerden tekrar kart fışkırır yine. 1500, 2000 dolar seviyesi kabul edilebilir yerler. Ben 1500 dolarken 45 lira alıyordum 1 adet 3070 ile nisan sonuna kadar nerelere geldi hala 45 almaya devam ettim zorluktan dolayı. Fiyatın buralara geleceğini bilseydim satmazdım. Şimdi daha önce geldiği yerleri gördüğü için insanlar satmayacak ve stoklayacak.

Benim amacım daha dogrusu istedigim şey ETH'in bitmesini degil (belki öyle anlayan vardir) benim istedigim ekran kartı stok soruunu bitmesi.

Geri
Yukarı