Ethereum Niye Bu Kadar Yükselişte?

Windows 7

Megapat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
İşletim Sistemi
Sizce neden oldu bu? Tam ekran kartımı satmaya karar vermiştim ki 2 katına çıktı değerler. Ne kadar devam eder böyle durmaya? Hani yıl sonuna kadar 2000'in altına inmeden devam eder mi? Ve de kazımın sona ereceğini söyleyenler, yeni makinelerle ev kullanıcılarına bir şey kalmayacak diyenler vardı. Son zamanları mı bunlar? Biliyorum, kimse müneccim değil fakat bu konularda bir fikri olan illaki vardır, değil mi?

Dogecoin ve shiba coin gibi shit coinlerin yükselmesi sonucu yükseldiğini düşünüyorum. Kesin bir şey söylemek zor ama Ethereum her ne kadar sınırsız bir arza sahip olsa da yıl sonuna kadar 2000 $ altına düşeceğini zannetmiyorum. Ytd.

Yatırım uzmanlarına göre, Ethereum düşse bile; 2400 dolar altına düşmeyecekmiş. YTD.
Hocam kaynak var mı, video falansa söyleyenler nedenlerine de anlatıyordur muhtemelen. Açıkçası böyle devam ederse kartı elimde tutayım ben :D

Hocam kaynak var mı, video falansa söyleyenler nedenlerine de anlatıyordur muhtemelen. Açıkçası böyle devam ederse kartı elimde tutayım ben :D
Hocam, bir hanımefendi anlatıyordu Youtube'dan. İsmini bilmiyorum ama, sanırım çok fazla yükselip bir yerlerden destek aldığı için; 2400 dolar altına düşmeyecekmiş. Pek anlamıyorum borsa kavramlarından. Tabi, o da kendi görüşünü söylüyor, ne olur bilinemez.

Şöyle bir sözü vardı bir de. "BTC, çok yüksek çakılmadığı sürece, ETH 2400 doların altına düşmez" demişti.

Kötü düşünen kişiler genelde mining yapamayan şahıslar, daha da yükselcek satma kazım yapabildiğin kadar yap, her geçen gün tonlarca kart mining için üretilip kullanılıyor değerleniyor düşmez yükselir sadece

Hocam Ethereum ilk kes pos ile ödemede kullanılmış galiba 2.0 için ilk büyük adım olabilir Twitter'da var etherchain sayfasında, Temmuz'da 2.0 geçilirse mining yapılamazsa bu alım satımları kim doğrulacayak sonuçta mining bir muhasebe işlemi aynı zamanda, yoksa 2.0 pos denildiği için mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı