Ethereum V2 nasıl olacak?

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
Ethereum V1 kazım hızı yüksek olanın daha fazla getirdği gibi Ethereum V2 de bu durum nasıl olacak? Ethereum V2 de edilen karlar aynı mı kalacak?

Hayır, kademeli olarak düşecek. İlk düşüşün %50 civarı olacağı düşünülüyor, sonrasında daha da düşecek yavaşça. Amaç PoW sistemini kademeli şekilde bitirip PoS sistemine geçmek.

Tabii bu madencilik bitecek demek değil; yeni coinler kazılacak, daha düşük belki daha yüksek gelirler elde edilecek.

Son düzenleme:
Hayır, kademeli olarak düşecek. İlk düşüşün %50 civarı olacağı düşünülüyor, sonrasında daha da düşecek yavaşça. Amaç PoW sistemini kademeli şekilde biritir PoS sistemine geçmek.
Madencilik bitecek falan deniliyordu, bunun için mi bilmiyorum gerçi. Ethereum V2'den sonra ekran kartı fiyatları falan düşer mi?

Madencilik bitecek falan deniliyordu, bunun için mi bilmiyorum gerçi. Ethereum V2'den sonra ekran kartı fiyatları falan düşer mi?
Bilemeyiz, şu an bile ETH'den daha iyi kazandıran çokça coin mevcut ama birçoğu 1-2 borsa haricinde yok, bazısı hiç yok. İnsanlar gerçek paraya dönüştürmekte zorlanmamak için ETH kazıyorlar şu an, tabii çok fazla ''madenci'' oraya kaydığında havuz zorlukları artacağı için gelirler düşecektir.

Yani çok bir düşüş beklemiyorum; en azından yeni serilerde, RTX 2060 ve GTX 1XXX serinin 2. el fiyatlarının düşmesi olası.

Bilemeyiz, şu an bile ETH'den daha iyi kazandıran çokça coin mevcut ama birçoğu 1-2 borsa haricinde yok, bazısı hiç yok. İnsanlar gerçek paraya dönüştürmekte zorlanmamak için ETH kazıyorlar şu an, tabii çok fazla ''madenci'' oraya kaydığında havuz zorlukları artacağı için gelirler düşecektir.

Yani çok bir düşüş beklemiyorum; en azından yeni serilerde, RTX 2060 ve GTX 1XXX serinin 2. el fiyatlarının düşmesi olası.
gtx 10 ve 16 serilerinde baya düşüş başladı, özellikle 1050 ti ve 1650 lerde

Geri
Yukarı