Etherium kazılmıyor

Arocyn

Hectopat
Yer
Burdur Krallığı
Her şey normaldi ancak ikindiden beri ara ara kazım yapmayı denedim ama hata aldım hep. Artık ETH kazamıyor. İnternetimi bilgisayarımı kontrol ettim ama bir sonuca ulaşamadım. Bu sorunu nasıl çözerim?
Ekran Görüntüsü (824).png

Havuzu değiştirin ve OC ayarlarınızı sıfırlayın. Problem çözülür ise sizinle aynı kartı kullanan kişilerin OC ayarlarını uygulayın. Problem çözülmez ise Hive OS kullanarak deneyin.

Hocam hangi havuzu kullanıyorsunuz.
Nanopool.
Kartınızın frekanslarını biraz düşürüp voltajı yavaş yavaş artırın. Bir de sistemi yeniden başlatın.
Yeniden başlattım ama frekansları düşürmeyi deneyeyim. Sadece bellek frekansını artırmıştım zaten.
Bence güvenlik duvarı engellemiş olabilir.
Öncesinde bir sıkıntı yoktu bayağı kazdım.
Havuzu değiştirin ve OC ayarlarınızı sıfırlayın. Problem çözülür ise sizinle aynı kartı kullanan kişilerin OC ayarlarını uygulayın. Problem çözülmez ise Hive OS kullanarak deneyin.
Hive OS kullanarak binance pool'a kazmayı denedim ama başaramadım. Hive OS'un da hala ne olduğunu anlamış değilim açıkçası. :D
OC ayarlarını sıfırladım tekrar kazmaya başladı. Tekrardan OC deneyeceğim. Ne güzel 34 Mh/s'yi bulmuştum stabil denecek kadar iyi. :D

Son düzenleme:
Nanominer'ı ekran kartını overclock yaptıktan sonra başlatınca böyle saçmalıklar yaşanabiliyormuş. Çözüm olarak önce standart ayarlarla kazımı başlatıp sonra kart ayarlarını değiştirin deniyor. Nvidia kullanıyorsan GMiner gayet stabil çalıştığı için önerebilirim.

Geri
Yukarı