Ethermine minimum ödeme tutarı nedir?

DarkBloodd

Centipat
Daha fazla  
Ethermine havuzu ile mining yapıyordum fakat farklı havuza geçiş yaptım (Ezil). Halihazırda 0.00621 ETH, Etherminer havuzunda. Bu tutarı 14 sonunda Binance hesabıma yatırırlar mı?

Ethermine havuzu ile mining yapıyordum fakat farklı havuza geçiş yaptım (Ezil). Halihazırda 0.00621 ETH, Etherminer havuzunda. Bu tutarı 14 sonunda Binance hesabıma yatırırlar mı?
Yatırmazlar.
0.01 ETH'un altında herhangi bir ödeme yapılmaz. 0.01 ETH'a ulaştırırsanız ilk miningden itibaren 14 gün sonra hafta sonu ödeme yapar.

Ethermine'ın ödeme politikası açıktır , aşağıdaki linkte görebilirsin :

Yatırmazlar.
0.01 ETH'un altında herhangi bir ödeme yapılmaz. 0.01 ETH'a ulaştırırsanız ilk miningden itibaren 14 gün sonra hafta sonu ödeme yapar.

Ethermine'ın ödeme politikası açıktır , aşağıdaki linkte görebilirsin :
Ben 7 gundur kazim yapiyorum, dun sabah 0.01 oldu fakat 14 gun diyor odeme suresine, 0.01 olduktan sonra 14 gun bekletiyorlar sanirim

Ben 7 gundur kazim yapiyorum, dun sabah 0.01 oldu fakat 14 gun diyor odeme suresine, 0.01 olduktan sonra 14 gun bekletiyorlar sanirim
Gönderdiğim linkte 0.01 ETH ile ilgili satırda yazıyor bu sorunun cevabı, ücretsiz bir linktir tıklayıp okumaya üşenme lütfen. İngilizce problem yaratıyorsa translate.google.com :D

Şu konu ile alakalı onlarca konu açıldı ve hala açılmaya devam ediliyor. Maalesef okuma zahmetine girmiyoruz.

0,01 Eth altında kazılan Eth ödenmez.
0,01 üzerine çıkarsa üzerine çıktığın andan sonra değil kazıma başladığın andan sonra 14. gün ödenir. Bazen hafta sonlarına denk getiriyorlar 17-18 günde olabiliyor.
0,05 üzeri olursa 7 gün sonra
0,1 olursa 24 saatte bir öedeme yapılır.

Guncellenmiş ödeme politikası
Şu anda olan bu. Yalnız 1 Haziran'dan sonra değişecek bir şeyler var. Googlenin çevirisi pek anlaşılır değil.

Ekran Alıntısı.JPG

12.JPG

Yeni konular

Geri
Yukarı