Ethermine ödemesi nasıl yapılır?

EtherMine 'da çekim yapmak için

Settings > Payment Method > Gas Price Limit & Thresgold kısmında çekim miktarını ve GAS Limitini girmelisiniz.
GAS Limitini Anlık Olarak > Ethereum Gas Tracker | Etherscan bu siteden takip edebilirsiniz.

Şuan ben 0,022 (1000₺) ve 100 Gas Price Limit kullanıyorum.
100 lirayı havaya atıyorsunuz yani.

Hayır. 2miners'da Nano ödemesi tamamıyla ücretsiz, BTC ödemeleri ise 0.2 dolardan az.
Ben neden 0,0031 ETH almam gerekirken Nano'dan ETH'ye çevirince (2 saat sonra) 0,0030 ETH alabiliyorum?
İlla çıkacak ama sizden o para öyle ya da böyle. Uğraşmayın geçin 2miners'e günlük yatsın.
2miners'i her coin kazımında kullandığım halde bugün Ethermine'a geçtim. 1 2 gün geçsin de pişman olmayacakmışım gibi geliyor.

Hayır. 2miners'da Nano ödemesi tamamıyla ücretsiz, BTC ödemeleri ise 0.2 dolardan az.

Ethermine'da 2miners'a benzer şekilde Metamask üzerinden WETH'e ordan da Matic olarak Binance hesabınıza aktarabileceğiniz bir ücretsiz ödeme sistemi var ama biraz karışık, 2miners bariz şekilde daha basit ve risksiz.
Merhaba,
Ethermine 0.01 e yaklaştım ilk ödememi alıcam. Bunu tecrübe için ethermine da yaptım, sonra 2miner geçicem.
İlk olarak 0.01 olunca, ethermine bişi yapmama gerek kalmadan mı ödeme yapıcak yoksa mevzu başka mı. Sanırım ordan binance ye gidicek sonrasına bakıcam.
Bide etherminde matic ödemesi var o nedir? Onda komisyon daha mı az.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı