Ethermine.org, 0,01 ETH ödeme yapmış

Anladım hocam. İlgilenip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.Daha önce ödeme almadım o yüzden yabancıyım. Sitede 6 gün sonra ödeme olcağı yazıyo İnşallah 0.01e erişebilirsem 6 günde alıcam
Maalesef alamazsin. Bunu kendim birebir tecrube etmedim ama kazima yeni basladiysan da en az 14 gun sonra alirsin diye biliyorum k da eger 14 gun sonunda 0.01'e yetismis olursan tabii yine.

Evet girmenize gerek bile yok. 0.01 oldugu anda almazsiniz. 0.01 olup 14 gun boyunca odeme almadiysaniz eger 14. gunde toplamda ornek veriyorum 0.018 kazdiysaniz 0.018 eth odeme alirsiniz.

0.01'i 10. gunde topladiniz diyelim hani odemem nerde benim demeyin yani
Birşey daha sorcam şuan gördüm. O setting kısmı ile oynarken 0.01 yapamadığım için kendisi 1 olarak ayarlamış değiştiremiyorum. Ne yapmam gerek

Benim de 1 su an. Muhtemelen hep oyleydi. Sorun olcagini dusunmuyorum.
Yani o ayar kısmı araştırdığım kadarıyla 1 olunca atacağı için 0.01 olduğunda atmayabilir onu düşündüm bende yanlışlıkla ayarlarıyla oynadım 1 olarak kalmış. Şimdi 0.1 e çektim ama umarım 0.1 olunca değilde 0.01 olunca atar

OC illa da kötü olacak diye bir kaide yok. 1660 Super var bende 69 Watt tuketim 33 mh/s ve 49 50 derece sicaklikta ve 30 ile 50 arasi gidip gelen bir fan hizi ile kazim yapiyorum. OC yapmadan yuksek Watt cektiginden hem yuksek sicaklikta calisiyor hem de verimsiz calisiyor kart. Bence cok daha zararli o sekilde calismasi.

asus rog strix 1660 ti ile bu mh/s yakalanabilir mi? mümkünse nasıl yapacağımı anlatır mısınız? lolminer dosyalarının hangisinde ne işlemi yapacağım? ya da başka bir şey mi?
Mining bilgin var oldugunu düşünerek sadece afterburner ayarlarımı paylaşmak isterim. 33 mh/s yi de geciyor ama stabil ve geçerli paylaşım yapması için o mh/s de calıstırmak mantıklı değil. 32,5 mh/s stabil çalışmakta.
Diğer mesela ise yani lolminer içindeki bat. dosyası ile alakalı internette sürü ile kaynak var.

Ayarlarım capsdeki gibidir.

Dosya Ekleri

• 1660s.JPG
    1660s.JPG
    172,1 KB · Görüntüleme: 37
asus rog strix 1660 ti ile bu mh/s yakalanabilir mi? mümkünse nasıl yapacağımı anlatır mısınız? lolminer dosyalarının hangisinde ne işlemi yapacağım? ya da başka bir şey mi?
downclock yapabilirsiniz. bazı arkadaşlar memory clock'u arttırmış gerek yok overclock da yapmayın tabi şahsi fikrim ben evdeki pc ile yapıyorum özel sistem kurmadım bunun için . Şu adamı izleyin :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı