Ethermine stales ibaresi yok

Bir deneyeyim bakalım :)

dddd.PNG

Bu tablo 21 miner son 4 ü Bu arada OC ve UV ayarları da önemli hatta Power ayarı bile mesela bende 52 de aynı kullanıyordum mesela fan hızını 30'dan 50'ye alıyorum mh düşüyor Power'ı düşürdüğümüz için fanlar hızlanıp akım çekince memlere giden voltajlarda etkileniyor. Belki karttan karta değişir ama EVGA ssc de böyle Power'ı.
54 aldım fanı 100'e çıkarsam mh kıpırdamıyor. Yani sonuç Power ayarı en dipten bir tık üstü almak lazım bir de mem en üst seviyeyi bulduktan sonra 20-30 aşağı ben öyle sağladım stabiliteyi.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 980636

Bu arada OC ve UV ayarları da önemli hatta Power ayarı bile mesela bende 52 de aynı kullanıyordum mesela fan hızını 30'dan 50'ye alıyorum mh düşüyor Power'ı düşürdüğümüz için fanlar hızlanıp akım çekince memlere giden voltajlarda etkileniyor. Belki karttan karta değişir ama EVGA ssc de böyle Power'ı.
54 aldım fanı 100'e çıkarsam mh kıpırdamıyor. Yani sonuç Power ayarı en dipten bir tık üstü almak lazım bir de mem en üst seviyeyi bulduktan sonra 20-30 aşağı ben öyle sağladım stabiliteyi.
Bı kaç saat deneyip bakicam phoneix'de 1 2 stale hariç sorun yaşamadım. NB daha iyi ise ona geçerim. Sağolasın bu arada :)

Yeni konular

Geri
Yukarı