Ethermine Workers Inactive gözüküyor

Evet, yaklaşık 20 dakika sonra hala aynı şeyi diyorsa problem olabilir.
Sağolun hocam izninizle bir soru daha sormak istiyorum.

Doğrulanmamış bakiye ne oluyor? Yatan hiç olmamış daha. Kendi kendine düzeliyor herhalde bu da. Screenshot_9.png

Son düzenleme:
Sağolun hocam izninizle bir soru daha sormak istiyorum.

Doğrulanmamış bakiye ne oluyor? Yatan hiç olmamış daha. Kendi kendine düzeliyor herhalde bu da. Eki Görüntüle 1200366
Kazımı yapılmış ama havuza geçmemiş olan Ethereum diye biliyorum ama tam emin değilim. Orası kendi kendine ödenmemiş bakiyeye bir süre sonra geçiyor.

HiveOS üzerinden nasıl yapacağız acaba nano işini?
Cüzdan oluşturma kısımına geleceksiniz ve adress bölümüne Nano adresinizi yazacaksınız. Coin yazan bölüme ise kendinize göre isim verebilirsiniz, orası sadece sembol başka bir işlevi yok. Flight Sheet bölümünden ise Coin'i Ethereum seçtikten sonra cüzdan bölümüne az önce oluşturduğunuz Nano cüzdanını gireceksiniz. Pool olarak 2miners seçeceksiniz. Miner olarak ise istediğiniz minerı kullanabilirsiniz.

Cüzdan oluşturma kısımına geleceksiniz ve adress bölümüne Nano adresinizi yazacaksınız. Coin yazan bölüme ise kendinize göre isim verebilirsiniz, orası sadece sembol başka bir işlevi yok. Flight Sheet bölümünden ise Coin'i Ethereum seçtikten sonra cüzdan bölümüne az önce oluşturduğunuz Nano cüzdanını gireceksiniz. Pool olarak 2miners seçeceksiniz. Miner olarak ise istediğiniz minerı kullanabilirsiniz.
1635423689289.png

Sanırım oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı