Çözüldü Ethernet bilgisayara bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Biyonla

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben daha hızlı olsun diye bilgisayarıma Ethernet bağladım ama tanımlanamayan ağ hatası veriyor ve sorun gidericisini açınca da sorun giderici yüklenirken bir hata oluştu diyor. Bilenler yardım edebilir mi? Galiba IP adresini alamıyor. Wi-Fi çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben daha hızlı olsun diye bilgisayarıma Ethernet bağladım ama tanımlanamayan ağ hatası veriyor ve sorun gidericisini açınca da sorun giderici yüklenirken bir hata oluştu diyor. Bilenler yardım edebilir mi? Galiba IP adresini alamıyor. Wi-Fi çalışıyor.
IP çakışıyor olabilir modem menüsüne girip cihazınızla aynı IP'si olan başka cihaz var mı bakabilir misiniz?

Edit: Boşver onu modemi aç kapa düzeliyor mu bak.

Ağ ve paylaşım merkezine girin.
Burada donanım ayarlarını değiştirin e gelin.
Ethernet kartınızın olduğu ağa sağ tıklayın özellikler altından IPv4'e çift tıklayın.
Burada DNS ve IP'yi otomatik olarak ayarlayın ve kaydedin.

İlk olarak kabloya bakmak iyi olur. PC özellikleri nedir?

Çözüm

Geri
Yukarı