FPS, MOBA için 500 TL mouse pad önerisi

Anladım. Xrades modeli iyi alabilirsiniz, ama koyu tonlarda seçin çünkü leke kalabiliyor. Üstte attığınız Rog modeli güzel, alın geçin.
Evet hocam koyu daha iyi renkli kirleniyor hemen rog modelini aldım hem mouse ile uyumlu olur :) mousenin driver uygulaması var mı hocam memnun musunuz siz

Evet hocam koyu daha iyi renkli kirleniyor hemen rog modelini aldım hem mouse ile uyumlu olur :) mousenin driver uygulaması var mı hocam memnun musunuz siz
Evet var. RGB leri renklerini ayarlayabiliyoruz.(Akıllı en beğendiğim olabilir)
Makroyu da bu uygulamayla ayarlıyoruz.
Aynı şekilde driverlerde buradan yükleniyor. Garip bir şekilde ara sıra Mouseyi görmüyor kendinden düzeliyor.

Mouse 1 hafta süredir bende geldiğinde şarjı %50 idi hala kullanıyorum %17 olmuş.

Evet var. RGB leri renklerini ayarlayabiliyoruz.(Akıllı en beğendiğim olabilir)
Makroyu da bu uygulamayla ayarlıyoruz.
Aynı şekilde driverlerde buradan yükleniyor. Garip bir şekilde ara sıra Mouseyi görmüyor kendinden düzeliyor.

Mouse 1 hafta süredir bende geldiğinde şarjı %50 idi hala kullanıyorum %17 olmuş.
Çok teşekkür ederim hocam ele oturuşu bile güzel duruyor mousun malzeme farkı baya var deluxa dokunuyorum ona dokunuyorum kaliteyi hissettiriyor 😂😂 500 TL ödülü aldınız mı siz

Çok teşekkür ederim hocam ele oturuşu bile güzel duruyor mousun malzeme farkı baya var deluxa dokunuyorum ona dokunuyorum kaliteyi hissettiriyor 😂😂 500 TL ödülü aldınız mı siz
M800 Ultra malzeme kalitesi öyleymiş ha.
Daha yazmadım hocam. Ne yazacağımı düşünüyorum açıkçası.😃 Kısa olunca kabul etmiyorlarmış.😂

M800 Ultra malzeme kalitesi öyleymiş ha.
Daha yazmadım hocam. Ne yazacağımı düşünüyorum açıkçası.😃 Kısa olunca kabul etmiyorlarmış.😂
5 cümleden uzun istiyor ben böyle yazdım :)

İlk ürün açılmış kutu geldi kutu hasarlıydı direk iade ettim 2. ürünü sipariş verdim kesinlikle çok iyi mouse hafif ve ele rahat oturuyor dokunduğunuz an itibari ile kaliteyi hissettiriyor kutu içeriği zengin bu fiyata alınabilecek en iyi ürün diyebilirim

5 cümleden uzun istiyor ben böyle yazdım :)

İlk ürün açılmış kutu geldi kutu hasarlıydı direk iade ettim 2. ürünü sipariş verdim kesinlikle çok iyi mouse hafif ve ele rahat oturuyor dokunduğunuz an itibari ile kaliteyi hissettiriyor kutu içeriği zengin bu fiyata alınabilecek en iyi ürün diyebilirim
Haklısınız. Eski markasız mousemden gecince attan inip Ferrariye binmişim gibi bir etki yarattı. Eskisi küçük olduğu için palm grip tutuşumu fingertrip yapmak zorunda kalıyormuşum. 🙂 Switchle tuşlar arasında boşluk olmaması çok iyi. Bazen yanlışlıkla tuşlara tıklıyorum.😃

Anladım. 600 MAh'li model ise bence iadeye gerek yok.

Xradeste iyi markadır. Mouse pad için klasse, xrades ve porge birbirinin dengidir.
ROG aimpoint mousesenız ile uyumlu olması için bunu alabilirsiniz ama 70X30.

Hocam Gamepower Ursa mouse için bu mouse pad iyi mi sizce bana ilk attığınız sanırım mouse pad fareye göre fark ediyormuş dediklerinizden anladığım kadarıyla.

Haklısınız. Eski markasız mousemden gecince attan inip Ferrariye binmişim gibi bir etki yarattı. Eskisi küçük olduğu için palm grip tutuşumu fingertrip yapmak zorunda kalıyormuşum. 🙂 Switchle tuşlar arasında boşluk olmaması çok iyi. Bazen yanlışlıkla tuşlara tıklıyorum.😃
Digipod RGB Gaming Mousepad Oyuncu Mouse pad 90X40 XXL Büyük Oyuncu Mouse Pad Kaymaz Taban 4mm Kalınlık

sizce bu nasıl hocam?

Son düzenleme:
Hocam Gamepower Ursa mouse için bu mouse pad iyi mi sizce bana ilk attığınız sanırım mouse pad fareye göre fark ediyormuş dediklerinizden anladığım kadarıyla.
Aslında mouseye göre mouse pad alma gibi bir şey yok. Orda ki yorumda bahsetmek istediğim, arkadaşın mouse u ile mouse pad i görsellik açısından uyumlu olmasıydı.
sizce bu nasıl hocam?
Bu markayı daha önce duymadım açıkçası pad hakkında fikrim yok. RGB tuzağı olabilir emin değilim.

Son düzenleme:
Aslında fareye göre mouse pad alma gibi bir şey yok. Oradaki yorumda bahsetmek istediğim, arkadaşın fareyi ile mouse pad i görsellik açısından uyumlu olmasıydı.

Bu markayı daha önce duymadım açıkçası pad hakkında fikrim yok. RGB tuzağı olabilir emin değilim.

Cevaplarınız ve yardımınız için çok teşekkür ederim ilk attığınızı alacağım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı