Ethernet driverını yanlışlıkla sildim

Telefona indirdim de usb ye nasıl atacağım bu dosyayı?

Sizi de yordum kusura bakmayın ama cidden nasıl yapacağımı bilmiyorum evde bilgisayara takılan USB var ama telefondan USB ye nasıl atacağımı bilmiyorum.
Hayır öyle değil. :) Telefonunuza indirin ve USB veri kablosuyla telefonu bilgisayara bağlayın. Bağladıktan sonra hafızanın içine bilgisayardan girip dosyayı kendi masaüstünüze çekin.

Hayır öyle değil. :) Telefonunuza indirin ve USB veri kablosuyla telefonu bilgisayara bağlayın. Bağladıktan sonra hafızanın içine bilgisayardan girip dosyayı kendi masaüstünüze çekin.
Evet ben de sordum bir arkadaşıma sizin dediğinizin aynısını söyledi bende o kablodan yok yarın arkadaşım getirecek ve umarım düzelecektir. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar.

Evet ben de sordum bir arkadaşıma sizin dediğinizin aynısını söyledi bende o kablodan yok yarın arkadaşım getirecek ve umarım düzelecektir. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar.
Düzelmemesi için sebep yok, rica ederim, iyi akşamlar.

Aktif değil maalesef nasıl aktif edebilirim? Cevap yazma yetkim yoktu diye şimdi yazabildim.

Aktif değil maalesef nasıl aktif edebilirim? Cevap yazma yetkim yoktu diye şimdi yazabildi

Windows 8

Ben zaten oradan silmiştim yani orada internet bağdaştırıcısi bile yazmiyor şuan geri de yükleyemiyorum driverı internetim yok diye
Telefondan indirip PC'ye atabilirsiniz.
Edit : Yazilmis zaten. 🙃

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle yapacaksınız bilgisayarım kısayoluna fareyi getirip sağ tık yapınca yönet seçeneğine tıklayın orada aygıt yöneticisine girin oradanda ağ bağdaştırıcısını seçin orada Realtek PCI-e GBE Family Controller addaki aygıta sağ tık yapın sonra aygıt sürücüsü güncelle deyin orada bilgisayar üzerinde sürücü araya tıklayın sonra alttaki seçeneği işaretleyin orada boş alanda sertifika ya benzeyen şeyler çıkacak onlardan birini seçip ileride olmazsa söyle

Olmadi. Benim hatayla karsilasti diyor.

Geri
Yukarı