Ethernet ile 1000 Mbps hız alınmıyor

Bir de Denetim Masası'na girip ağ ve internete gel ondan sonra ağ ve paylaşım merkezine gel sonra bağdaştırıcı seçeneklerini değiştire bas Ethernet kartına çift tıkla ekran görüntüsü at.

Bir de Denetim Masası'na girip ağ ve internete gel ondan sonra ağ ve paylaşım merkezine gel sonra bağdaştırıcı seçeneklerini değiştire bas Ethernet kartına çift tıkla ekran görüntüsü at
Ekran görüntüsü

LAN sürücüsünü kaldırın. PC yi yeniden başlatın. Chipset driver ı kurun. Tekrar PC yi yeniden başlatın. Son olarak LAN driver ı tekrar kurun. Bu sırayla deneyin.
Fazla fark etmedi ne yazık ki.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    333,6 KB · Görüntüleme: 17
  • Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    19,8 KB · Görüntüleme: 17
Ethernet kablosunu çıkarıp takmayı denedin mi bir de Aygıt Yöneticisi'nden ağ bağdaştırıcılarına gel tekrar sağ tık cihazı kaldır de cihazın sürücü yazılımını işaretli olsun tamam de sonra Ethernet kablosunu çıkart tak sonra tekrar dene.

Kabloyu lan 2'ye takmayı denedin mi?

Ethernet kablosunu çıkarıp takmayı denedin mi bir de Aygıt Yöneticisi'nden ağ bağdaştırıcılarına gel tekrar sağ tık cihazı kaldır de cihazın sürücü yazılımını işaretli olsun tamam de sonra Ethernet kablosunu çıkart tak sonra tekrar dene.

Kabloyu lan 2'ye takmayı denedin mi?

Sürücü yazılımını kaldırıp kabloyu çıkardım ve geri takıp sürücüyü tekrar kurdum ve ekteki değerlere ulaştım. Kablonu farklı lan girişlerinde zaten denemiştim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    19,3 KB · Görüntüleme: 22
Hocam driverı nereden indiriyorsun.

ASUS'un kendi sitesinden. Link:

Aygıt yöneticisine tekrar gir. Cihazı kaldır cihazın sürücü yazılımını sil işaretli olsun. Ethernet kablosunu çıkarıp takınca o otomatik algılıyor kuruyor zaten öyle yapıp bir daha hız testi yap.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı