Ethernet Kablo Önerisi

TinSoldier

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, eskiden 1080p videoları 16 Mbps hızda bile kesintisiz izleyebiliyordum. 2 gündür kota yenilenmesine rağmen 35 Mbps hızda 720p videolar bile donuyordu. Ben de ethernet kablosunu çıkarıp taktım, sorun 10 dakikalığına düzeldi. Fakat yine takılmaya başladı videolar. Sorunun ethernet kablosunda olduğunu düşünüyorum ve oyunlarda da pingim 70-80 arası iken 110-115 gibi. Benim iyi bir ethernet kablosuna ihtiyacım var. Anlayan birisi yardım edebilir mi? Eğer ethernet kablosu ile pingimin azalma gibi bir durumu varsa öyle bir kablo önermenizi rica ediyorum, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun var. 50MBit’lik paket kullanıyorum 2 gğn önce AKK’yi aşmışken 16MBps hızda sorunsuz 1080p video izliyordum, şuan izleyemiyorum. Speedtest yaptığımda Dload: 0,70 MBps Uload: 4 MBps gözüküyor.

Müşteri temsilcisini aradım; bizden kaynaklanan herhangi bir sorun yok dedi her zamanki gibi.

speedtest'de bende 33mbit download 2,80 mbit upload var, acaba youtube'da mı sorun var çünkü telefondan izlerkende donuyor, şaka gibi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı