Ethernet kablosu ile iki bilgisayar bir birine nasıl bağlanır?

lexoqe

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Windows 11 işletim sistemi ile bir Ethernet kablosuyla iki bilgisayara bağlayıp, ağ bağlantısı kurma rehberi var mıdır? Yoksa da nasıl yapıldığını bilen var mı? Sadece kabloları takmak yeterli oluyor mu? Elimde sadece normal internet için olan Ethernet kablosu var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ağ ayarlarını Denetim Masası'ndan yapabilirsiniz.

Aynı modeme bağlı iseler biri Wi-Fi biri kablolu bile olsa bağlanır. İnternet ilk bağlandığında seçim olarak ortak ağ değil ev ağı olarak seçin. Dosya paylaşmak için ağ ve paylaşım merkezinden ayarlamaları yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ağ ayarlarını Denetim Masası'ndan yapabilirsiniz.
Bende az önce bunu izliyordum. Teşekkürler.
Aynı modeme bağlı iseler biri Wi-Fi biri kablolu bile olsa bağlanır. İnternet ilk bağlandığında seçim olarak ortak ağ değil ev ağı olarak seçin. Dosya paylaşmak için ağ ve paylaşım merkezinden ayarlamaları yapabilirsin.

Bağlandığım internet ortak kullanım. Ben kablodan veri alacağım. Wi-Fi biraz uzun sürecek.
Deniyorum ama olmuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı