Ethernet kablosu önerisi

tahtakapı

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, pingim ani bir yükseliş sağlıyor, Ethernet'te böyle bir şey olmaz diye dusunuyorum. Evde eski bir tablet var. İnternete girmek için onu kullamiyorum. Fakat çıkar, tak bilmem ne bayağı uğraştırıyor. 20 metre bir Ethernet benim işimi çözecektir diye düşünüyorum.

Merhabalar, bütçe nedir?
100-150 bandı bir şey.

Ugreen'nin kablolarını çok beğeniyorum, herkese de bunları öneriyorum zaten
Merhaba,

Kablo kapı altından geçecekse: Amazon.com.tr
Hocam internet zaten 14 MB. 300 falan vermek istemiyorum. 🙂 Trendyolda var 100 e falan satılanlar. Benim işimi görsün yeter. İş görmez mi onlar?

Hocam internet zaten 14 MB. 300 falan vermek istemiyorum. 🙂 Trendyolda var 100 e falan satılanlar. Benim işimi görsün yeter. İş görmez mi onlar?
Öneri konusu açtığınızda bütçeyi ve nasıl bir ürün istediğinizi belirtmeyi unutmayın.
14Mbps hız için iş görürler.

Son düzenleme:
100-150 bandı bir şey.

Hocam internet zaten 14 MB. 300 falan vermek istemiyorum. 🙂 Trendyol'da var 100'e falan satılanlar. Benim işimi görsün yeter. İş görmez mi onlar?

Onları önermem hocam. Markasız olduğu gibi kalitesiz bir kablo. CAT6 Ugreen marka alın en azından kafanız rahat olsun. Fiyatına değdiği için öneriyorum yoksa elbette bütçenizi zorlamak istemem. Bir de kabloların MHz değerleri olduğu için kaliteli ve CAT serisine odaklanmak gerekir. Herhangi ping dalgalanma veri hızı vb.

Onları önermem hocam. Markasız olduğu gibi kalitesiz bir kablo. CAT6 Ugreen marka alın en azından kafanız rahat olsun. Fiyatına değdiği için öneriyorum yoksa elbette bütçenizi zorlamak istemem. Bir de kabloların MHz değerleri olduğu için kaliteli ve CAT serisine odaklanmak gerekir. Herhangi ping dalgalanma veri hızı vb.
Ben herhangi bir online oyunda yürürken, ya da silah çekerken, ya da bir eylem yapmaya kalktığımda kafayı yiyor pingden. 50-60 sabit versin yeter.

Ben herhangi bir Online oyunda yürürken, ya da silah çekerken, ya da bir eylem yapmaya kalktığımda kafayı yiyor pingden. 50-60 sabit versin yeter.

Yok zaten elbette kablosuz kullanmak yerine markasız ama en azından kablolu kullanmak iyidir. Stabil ve performans açısından. Özellikle Wi-Fi kullanımı fazla ise kanal durumundan dolayı verim düşüklüğü vb yaşanabiliyor. Ancak Ethernet kablosu ile siz bir nevi ön plana çıkmış oluyorsunuz kullanımda. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı