Ethernet sürücüsü gözükmüyor

Daha fazla  
Bilgisayarım Samsung, 2. el aldık, müşteri hizmetlerini arayamam. Bir aralar Ethernet kablomu takıyordum 3-4 ay çıkardım, şu an takmaya çalışınca algılamıyor. Aygıt yöneticinde Ethernet sürücüsü yok nasıl çözeceğim? Çok pingim var.

Bilgisayarım Samsung, 2. el aldık, müşteri hizmetlerini arayamam. Bir aralar Ethernet kablomu takıyordum 3-4 ay çıkardım, şu an takmaya çalışınca algılamıyor. Aygıt yöneticinde Ethernet sürücüsü yok nasıl çözeceğim? Çok pingim var.
Aygıt yöneticisindeki ağ bağdaştırıcı kategorisini genişletip ekran görüntüsü atar mısınız

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    38,1 KB · Görüntüleme: 25
Bir CMD çalıştırıp komut olarak "ipconfig/all" yazdıktan sonra enter'a tıkla orda Ethernet bağdaştırıcı yerel ağ bağlantısı kategorisinde açıklama olarak ne yazdığını buraya at veya ekran görüntüsü al ona göre yardım etmeye çalışacağım ben de çok çektim bu durumdan
beklemede kalın yükleyeceğim buraya ssi yardımcı olursanız çok iyi olur

Bir CMD çalıştırıp komut olarak "ipconfig/all" yazdıktan sonra enter'a tıkla orda Ethernet bağdaştırıcı yerel ağ bağlantısı kategorisinde açıklama olarak ne yazdığını buraya at veya ekran görüntüsü al ona göre yardım etmeye çalışacağım ben de çok çektim bu durumdan
bu sanırım

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    16,7 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
O da olmaz hocam şu an yapmaya çalıştığımız şey bir şekilde senin anakartındaki ethernet aygıtının donanım kimliğini bulmak.Ama aygıt yöneticisinde bir sürü aygıt var hangisi olduğunu çözemedim cmd de de gözükmüyor.
Ağ bağdaştırıcılarındaki bütün aygıtları bir devre dışı yapıp tekrar etkinleştirin.
Ağ ve Paylaşım merkezinden bağdaştırıcı ayarlarını değiştire tıklayıp bir de orayı ss atmanızı rica edicektim

tamamını atabilirim ama ıp filan gözüküyor sıkıntı olmasın
Yok zaten oradan yapabileceğimiz bir şey yok maalesef

Geri
Yukarı