Etiketsiz Casper Laptop'un Seri Numarası Nasıl Bulunur?

sfftclk

Hectopat
Bilgisayarımın anakart bilgileri aşağıdaki fotoğrafta mevcuttur. İ3 işlemci, 4 ram, 1 gb GT540m ekran kartı var. Fakat seri numarasını altında etiket olmadığı için bulamıyorum. Bu yüzden driver güncellemekte zorluk çekiyorum. Yardımlarınızı rica ederim.

pYyPkm.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop altındaki stickerlara baktın mı?
Silinmiş ya da yok iseler, bataryayı çıkar, yuvanın olduğu yerde de stickerlar olabiliyor.
Veya BIOS ekranı yüklenirken belki gözün yakalar.

En azından anakartı biliyorun bu da aslında işini görür.

Gerçi muhtemelen A15 kullanıyorsun, kesin demiyorum dikkat.

https://www.technopat.net/sosyal/blog-içerik/casper-pegatron-a15-bios-güncelleme-rehberi.164/

http://forum.shiftdelete.net/suruculer-ve-guncellemeler/286523-casper-a15-cna-cnd-cne-serisi-windows-8-driver-[hepsi-guncel].html

Drivermax'i de tavsiye ederim. Restore noktası oluşturup dene.

Seri numarasını bulsan da Casper'ın sitesinden sendeki laptop serisini bulamama ihtimalin yüksek. Zaten oradaki sürücülerin güncel olmadıklarına da emin olabilirsin, bunun yerine donanımları programlar yardımıyla bulup indirirsen daha iyi olur.

Bios ekranında bulabilirsin. Ben Dell ve Lenovo kullanıyorum ikisinde de bios ekranında yazıyor.

Bilgisayarımın anakart bilgileri aşağıdaki fotoğrafta mevcuttur. İ3 işlemci, 4 ram, 1 gb GT540m ekran kartı var. Fakat seri numarasını altında etiket olmadığı için bulamıyorum. Bu yüzden driver güncellemekte zorluk çekiyorum. Yardımlarınızı rica ederim.

Eki Görüntüle 33931
Driverler için çeşitli programlar indirmeyi deneyebilirsin, örneğin driver pack solition, driverbooster 2, driver update.

Driver Booster ile yükle ya da Aygıt Yöneticisi ile yükle driverları. Yanlız Casper bilgisayarlarda genelde açılırken Casper yazar ben Casper kullanıcısıyım yardımcı olamadıysam üzgünüm

Aynı sorun bende de var bulamadım seri numaramı ve Nvida ekran kartım da sorun çıkarıp duruyor ve aynı zaman da bios sürümüm 212 yenisi çıkmış herhalde seri numaram olmayınca güncelleyemiyorum casper müşteri hizmetleri ile görüştüm onlarda salladılar beni hatta alışmışlar herhalde ben pc nin modelini söylemeden a15 modelimin bios sürümünü verdiler ama güvenemedim ve yüklemedim nasıl yapmam gerek yardıcı olursanız sevinirim çizim için almıştım pc yi mahvetti beni Anakart seri numaram 11cpe2040871 diyor ama yazıyorum olmuyor laptop bu arada pc

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı