ETS 2 1.39 Sıfır kamerasını aktifleştirmek

Avoysa

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, oyunda "0" kamerası yapmak istiyorum fakat, Config dosyasını not defteriyle açtığımda "developer" isimli yazı bende yok ve 0 kamerasını aktif edemiyorum. Ayrıca oyundaki konsolu aktif ediyorum ama konsol tuşuna basınca konsol gelmiyor ve hiçbir tuş aksanı çalışmıyor. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi Config dosyasını açıyorsunuz? Profilestekini veya quicksavedekini açarsanız olmaz. Belgeler>eurotrucksimulator2’den yapın. Hala yoksa yeni Config dosyası atsın bir arkadaşınız.

Cfg olarak atamadım bunun içindekini kendinizinkiyle değiştirin.

Dosya Ekleri

• config.txt
    4,6 KB · Görüntüleme: 115
Cfg olarak atamadım bunun içindekini kendinizinkiyle değiştirin.
Kendiminkini silip bunu attım developer ve console 1 yaptım ama olmadı.
Bir sorun daha var.
1608236988663.png

Kaydımı yüklediğimde yada aracı başka şehire gönderip kullanmaya çalıştığımda böyle oluyor.

Kendiminkini silip bunu attım developer ve Console 1 yaptım ama olmadı.
Bir sorun daha var.
Eki Görüntüle 786950
Kaydımı yüklediğimde ya da aracı başka şehire gönderip kullanmaya çalıştığımda böyle oluyor.

Multiplayer de yapmak yasak, yaptığığınız an kick yersiniz. Bir yerden bir yere gitmek için ya offline olup gideceksiniz ya da garaja git diyerek gideceksiniz.

CFG olarak atamadım bunun içindekini kendinizinkiyle değiştirin.

1608237665818.png

Kendiminkini siliyorum seninkini atıyorum ama oyuna girince başka Config geliyor. Gelen Config'de developer yok ve Console olmuyor.

Multiplayer de yapmak yasak, yaptığığınız an kick yersiniz. Bir yerden bir yere gitmek için ya offline olup gideceksiniz ya da garaja git diyerek gideceksiniz.

Offline denedim sorun hala aynı.

Eki Görüntüle 786960

Kendiminkini siliyorum seninkini atıyorum ama oyuna girince başka Config geliyor. Gelen Config'de developer yok ve Console olmuyor.

Offline denedim sorun hala aynı.

Benim dosyayı direk atmayacaksın içindekini kopylayıp seninkine atıcaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı