ETS 2 1.43 sürümü modu nereden indirilir?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar. ETS 2 1.43 sürüm için mod indirmek istiyorum. Bu moda uygun sürüm hangi siteden indirebilirim? Mod için favori siteniz var mı?

ETS 2 mods ıt var güzel işler çıkıyor. Bizim modderlerimiz de paylaşım yapıyor. Ayrıca Steam workshop üzerinden de çok başarılı ve güncel modlara ulaşabilirsiniz.

Dorse tekerlek modu bulabilir miyim acaba? Trailer DLC aldım. Low serisinde lastik kullanamıyorum. Boşuna almış gibi hissediyorum. Bunun yüzüne oyuna baştan başlayıp Kron'e çift dorse alacağım para verdiğim DLC çöpe gitmemesi için.

Dorse tekerlek modu bulabilir miyim acaba? Trailer DLC aldım. Low serisinde lastik kullanamıyorum. Boşuna almış gibi hissediyorum. Bunun yüzüne oyuna baştan başlayıp Kron'e çift dorse alacağım para verdiğim DLC çöpe gitmemesi için.
Bilmiyorum ki. Çok tekerlek moduna denk gelmedim ama yakın zamanda Michelin güncellemesi geldi oyuna. Bazı dorselere Michelin lastik takılabiliyor.

Bilmiyorum ki. Çok tekerlek moduna denk gelmedim ama yakın zamanda michelin güncellemesi geldi oyuna. Bazı dorselere michelin lastik takılabiliyor.

Low serisi maalesef takılmıyor hocam. Kron'e DLC tekerlek veriyor. Schwarzmuller DLC Low serisi hariç hepsi takılıyor. 1.32 sürüm için tasarlanmış mod takıyordum ama onda da oyun bozuluyordu.

Low serisi maalesef takılmıyor hocam. Kron'e DLC tekerlek veriyor. Schwarzmuller DLC Low serisi hariç hepsi takılıyor. 1.32 sürüm için tasarlanmış mod takıyordum ama onda da oyun bozuluyordu.
Valla bilemiyorum ki ben genelde Krone Cool Liner çekip kelleyle aynı renk ve decal koyuyorum öyle takılıyorum. Low'larda lastiğe hiç dikkat etmedim ama. Dediğim gibi et2mods It iyi bir sayfa, zengin bir sayfa. Tavsiye ederim.

Vallahi bilemiyorum ki ben genelde Kron'e cool liner çekip kelleyle aynı renk ve decal koyuyorum öyle takılıyorum. Low'larda lastiğe hiç dikkat etmedim ama. Dediğim gibi ET2mods ıt iyi bir sayfa, zengin bir sayfa. Tavsiye ederim.

Çift dorse almak mantıklı mı ve çekici şasi türü hangi yük türü önemli normal yük mü ağır yük mü önemli. Kelle ve decal kastınız nedir çekici modifiyesi mi?

Çift dorse almak mantıklı mı ve çekici şasi türü hangi yük türü önemli normal yük mü ağır yük mü önemli. Kelle ve decal kastınız nedir çekici modifiyesi mi?
Evet biraz karışık yazmışım kusruma bakmayın :) çekici ve dorsenin desenleriyle renklerini bire bir aynı yapıp kullanıyorum ben. Çift dorse her yerde kullanılmıyor açıkçası bu yüzden damper, kuru yük, konteyner yükleyici veya donduruculu dorseleri öneririm. Her yerde kullanılır bunlar. Oyunu çok simülasyon kafasında oynamıyorsanız 6x4 bir çekici ile normal yüklere girmek her zaman daha iyidir çünkü uzun yola çok para kazandırırlar. Ben öyle çok sık ağır yük almıyorum mesela. Genelde maksimum 25 30 tonluk iş makineleri olacak şekilde 4x2 çekicinin kaldırabileceği yükler alıp bunları uzun yola götürüyorum. Ara sıra canım isterse özel yapılı 8x4 çekicilerle Heavy Transport giriyorum ama az para geldiği için çok bu toplara girmiyorum. Tabi yine sizin zevkleriniz burada önemli olan.

Evet biraz karışık yazmışım kusruma bakmayın :) çekici ve dorsenin desenleriyle renklerini bire bir aynı yapıp kullanıyorum ben. Çift dorse her yerde kullanılmıyor açıkçası bu yüzden damper, kuru yük, konteyner yükleyici veya donduruculu dorseleri öneririm. Her yerde kullanılır bunlar. Oyunu çok simülasyon kafasında oynamıyorsanız 6x4 bir çekici ile normal yüklere girmek her zaman daha iyidir çünkü uzun yola çok para kazandırırlar. Ben öyle çok sık ağır yük almıyorum mesela. Genelde maksimum 25 30 tonluk iş makineleri olacak şekilde 4x2 çekicinin kaldırabileceği yükler alıp bunları uzun yola götürüyorum. Ara sıra canım isterse özel yapılı 8x4 çekicilerle heavy transport giriyorum ama az para geldiği için çok bu toplara girmiyorum. Tabii yine sizin zevkleriniz burada önemli olan.

Dün map booster aldım. Çift dorse ve hct kullanmak için Finlandiya'yı merkez olarak seçtim. Şu an en baştan başladım. Seviye ilerledikçe şaşi alırım artık. Oyunda amacım para kazanmak hocam. Kazanıp şoför almak ve garaj büyütmek.

Dün map booster aldım. Çift dorse ve hct kullanmak için Finlandiya'yı merkez olarak seçtim. Şu an en baştan başladım. Seviye ilerledikçe şaşi alırım artık. Oyunda amacım para kazanmak hocam. Kazanıp şoför almak ve garaj büyütmek.
Ben 2012de daha oyun yeniyken başlamıştım oynamaya. 2017de de ATS'ye başladım. Benim stratejim şöyleydi: bol bol tek seferlik iş yapıp kendi tırımı yormayarak sıfır masrafla seviye kasıyordum. Seviye atlayınca da önce sertifikaları sonra uzun yolu somra değerli yükü fulledim. En son diğer yeteneklere yöneldim. Genelde tek seferlik işler daha çok kazandırıyor bu oyunlarda. Belli bir noktadan sonra zaten fazlasıyla kâr elde ettiğim için artık tek seferlik işleri bırakıp şirketi geliştirmeye ve kendi aracıma odaklanmaya başladım. Size de tavsiye ederim bu yöntemi. Bir de kredi çekmeyin çünkü hiç gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı