ETS 2 1.43 sürümü modu nereden indirilir?

Ben 2012'de daha oyun yeniyken başlamıştım oynamaya. 2017'de de ATS'ye başladım. Benim stratejim şöyleydi: Bol bol tek seferlik iş yapıp kendi tırımı yormayarak sıfır masrafla seviye kasıyordum. Seviye atlayınca da önce sertifikaları sonra uzun yolu somra değerli yükü fulledim. En son diğer yeteneklere yöneldim. Genelde tek seferlik işler daha çok kazandırıyor bu oyunlarda. Belli bir noktadan sonra zaten fazlasıyla kâr elde ettiğim için artık tek seferlik işleri bırakıp şirketi geliştirmeye ve kendi aracıma odaklanmaya başladım. Size de tavsiye ederim bu yöntemi. Bir de kredi çekmeyin çünkü hiç gerek yok.

Kredi hocam garaj ve kendi çekici için çektim. 2 uzun yol. Diğeri adr olması lazım. Nasıl beceri sistemi izlemeliyim. Uzun yol > adr > değerli yük > hassas yük > ekonomik sürüş olmalı mı? Kendi çekici ile daha fazla para veriyor hocam. 12K € tek seferlik iş veriyor. Kendi çekici ile 18k € iş teslim edeceğim.

Kredi hocam garaj ve kendi çekici için çektim. 2 uzun yol. Diğeri adr olması lazım. Nasıl beceri sistemi izlemeliyim. Uzun yol > adr > değerli yük > hassas yük > ekonomik sürüş olmalı mı? Kendi çekici ile daha fazla para veriyor hocam. 12K € tek seferlik iş veriyor. Kendi çekici ile 18k € iş teslim edeceğim.
İkisini de takip edin. Bir süre sonra uzun yol ve adr tamamlanınca tek seferlik işlerin mesafeleri artacak büyük paralar dönecek. Sizin sıralamanız yeterli gibi görünüyor. Kendi çekicinizle iş yapınca çekicinin bakım onarım masrafları da oluyor. Yakıt da sizde olunca tek seferliğe göre zarar edebiliyorsunuz.

İkisini de takip edin. Bir süre sonra uzun yol ve adr tamamlanınca tek seferlik işlerin mesafeleri artacak büyük paralar dönecek. Sizin sıralamanız yeterli gibi görünüyor. Kendi çekicinizle iş yapınca çekicinin bakım onarım masrafları da oluyor. Yakıt da sizde olunca tek seferliğe göre zarar edebiliyorsunuz.

Paragöz olduğum için.🤑 bende yakıt değil trafik cezası para gidiyor. En azından 2-3K kişiye kalıyor. Uzun yol fulledikten sonra adr diye devam edeyim o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı