ETS 2 1.50 sürümünde oyun renkleri bozuluyor

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
4+4 Ram
Ekran kartı
Amd radeon hd 7500/7600 series
İşlemci
i7 2640q
ETS 2 oyunda 1.50 sürümüyle birlikte (gerçek sürüm beta değil) oyununda ESC'ye bastıktan sonra oyunda ne oldugunu bilmedim şeyler oluşmaya başlıyor. Aynı bu fotoda olduğu gibi. Bunu nasıl halledebilirim?

Dosya Ekleri

• 1715791158420.png
    1715791158420.png
    389 KB · Görüntüleme: 40
Bana mod hatası gibi geldi.

ETS 2 1.50 sürümü ile sistem gereksinimleri arttı. Her şey olabilir ama en iyisi bi eski sürümleri deneyin. Oyunu veya ekran kartı sürücünüzü sil yükle yapabilirsiniz.

Driver değiştirmeyi denediniz mi?
Oyun hiç bir zaman dx11 de açılmadı (Ekran kartından olabilir) Hep opengl den oynuyodum 1.44 den beri yonuyorum mod dışında hiç bir zaman böyle bişey yaşamadım Bu 1.50 gelinçe olanlar olmaya başladı

1.50 resmi olarak geldi zaten. Experimental betadan çıkın normal sürüme geçin. Grafik modu varsa kapatın.
Grafik modu yoktur. Gerçek sürümdeyim (betadeğil)

Bana mod hatası gibi geldi.
Oyunun orjinal tırı Range t

ETS 2 1.50 sürümü ile sistem gereksinimleri arttı. Her şey olabilir ama en iyisi bir eski sürümleri deneyin. Oyunu veya ekran kartı sürücünüzü sil yükle yapabilirsiniz.

Oyunu sil baştan yükleme yaptım geçmedi ama dediniz gibi sistemin eski olmasındanda olabilir.

Dosya Ekleri

• 1715957523670.png
    1715957523670.png
    11 KB · Görüntüleme: 5
Oyunu sil baştan yükleme yaptım geçmedi ama dediniz gibi sistemin eski olmasındanda olabilir.

Evet sisteminizin rahat bir 15 yılı var artık kullanmayın. Size tavsiyem paranız az ise önce APU sistem toplayıp sonra ilave ekran kartı alarak sorunu kökten çözebilirsiniz, eğer paranız varsa APU sistemi boş verin sağlam bir tane toplarız ama yeni konu açmanız lazım.

Evet sisteminizin rahat bir 15 yılı var artık kullanmayın. Size tavsiyem paranız az ise önce APU sistem toplayıp sonra ilave ekran kartı alarak sorunu kökten çözebilirsiniz, eğer paranız varsa APU sistemi boş verin sağlam bir tane toplarız ama yeni konu açmanız lazım.
15 değilde 12 yıllık. çok doğru diyorsunuzda işte ailevi problemlerden dolayı bilgisayar toplayamıyorum bundan devam etmek zorundayım

Şuan kendim para biriktiriyorum 7.8 bin lira param var yazın birazdaha artrıp Allahın izniyle Toplıcam Yardımınız için teşekür ederim

Geri
Yukarı