ETS 2 %100 CPU kullanımı sorunu

Eyüp63

Decapat
Oyunu oynarken CPU kullanımını kontrol ettim %100 kullanıyor CPU'yu. Ama sıcaklık değerleri 60'larda ve ben renderda işlemciyi %100'de denemiştim 80 dereceler çıkmıştı bu oyunun sorunu mu?

Oyunu oynarken CPU kullanımını kontrol ettim %100 kullanıyor CPU'yu. Ama sıcaklık değerleri 60'larda ve ben renderda işlemciyi %100'de denemiştim 80 dereceler çıkmıştı bu oyunun sorunu mu?
İnternete baktığımda herkes optimizasyon sorunu var mı yazıyor.Bence siz de araştırıp onların yorumuna bakın.

ThrottleStop adlı uygulama ile işlemci hızını sabitleyip ısınmadan darboğaza sokmadan rahat bir şekilde oyun oynayabilirsin. Eğer uygulamayı kullandıktan sonra bilgisayarın kapanma gibi şeyler olursa bir iç temizlik öneririm.

ThrottleStop adlı uygulama ile işlemci hızını sabitleyip ısınmadan darboğaza sokmadan rahat bir şekilde oyun oynayabilirsin. Eğer uygulamayı kullandıktan sonra bilgisayarın kapanma gibi şeyler olursa bir iç temizlik öneririm.

Kasa daha yeni tozlanmamış da oyun FPS imde de sıkıntı yok darboğaz da yapmıyor zaten. En yüksek ayarlarda 300 ölçekde 90 FPS alıyorum ben sadece neden işlemcini %100 kullandığını sordum.

Kasa daha yeni tozlanmamış da oyun FPS imde de sıkıntı yok darboğaz da yapmıyor zaten. En yüksek ayarlarda 300 ölçekde 90 FPS alıyorum ben sadece neden işlemcini %100 kullandığını sordum.

ETS 2 bende de var dediğim gibi benimkini de 100 kullanıyordu çok rahatsız oldum açıkcası çünkü bilgisayarım eski değil. Sonra yeni gelen güncellemelerden sonra sorunum çözüldü ondan öncesindede bu programı kullanıyordum en yakın zamanda umarım çözersin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı