Çözüldü ETS 2 300Km/h ile giderken araba kendi kendine kayıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sleex0x0

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar araba modu indirdim. Yol dümdüz ve 300'e basıyorum ancak araba 300'den sonra kendi kendine kaymaya başlıyor. Yolda viraj yok bir şey yok, yağmur falan da yağmıyor yani hız çok yüksek ama yol dümdüz olduğu için anlamadım, bunu çözemiyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlardan yol tutuşu gibi bir ayar olması lazım onu arttırın. Araç modunun yol tutuşuyla alakalı olabilir, gitttiğiniz hız zaten normal bir hız değil oyun bile olsa.

Hocam çekici dengesi var o da Full de zaten.

Mod ile alakalı bir sorundan olabilir sonuçta ETS 2 de tirlar 180 bile görmüyor.

Ama şimdi ben farklı bir mod indirsemde yine aynı sorun oluyor. Hatta bazı modlarda 60 ile viraj dönerken takla attığım oldu acaba benim ayarlarımda mı sorun var.

Hocam çekici dengesi var o da Full de zaten.

Ama şimdi ben farklı bir mod indirsemde yine aynı sorun oluyor. Hatta bazı modlarda 60 ile viraj dönerken takla attığım oldu acaba benim ayarlarımda mı sorun var.
Normalde oyunda araba suremedigimiz için mod yapımcıları arabaları tirlarin üstünden falan tasarlıyor olabilir belki o yüzdende olabilir bilmem anlatabildim mi.

Arkadaşlar sorun galiba çözdüm, bende hasar görmemezlik modu vardı ancak o lastiklere işlemiyormuş, arabanın hasar kaydına baktığımda lastikler %12 hasarlı idi. Onları tamir ettim ve şu an araba 320'de falan gidiyor ama neredeyse hiç kaymıyor. Yardımcı olan arkadaşlara da teşekkürler.

Arkadaşlar araba modu indirdim. Yol dümdüz ve 300'e basıyorum ancak araba 300'den sonra kendi kendine kaymaya başlıyor. Yolda viraj yok bir şey yok, yağmur falan da yağmıyor yani hız çok yüksek ama yol dümdüz olduğu için anlamadım, bunu çözemiyor muyuz?

5000 bg takmışsın tıra ilk başlarda kayar sonra düzelir dorseli sürüyorsan sorun yaratmaz pek ama dorsesiz sürüyorsan kayar tır.

Yeni konular

Geri
Yukarı