ETS 2 açılırken (unknown software exception 0x0000025) hatası

yusufYAZICI155

Hectopat
Önce oyunu açmıştım sonra profili seçtim oyna dedim yüklenme ekranı varken alta aldım oyunu.
Yüklenene kadar internete bişi bakıp geri girdim oyuna oyunda ana menüydeydi tırım gözüküyordu ama fare hareket etmiyordu anladım ki oyun dondu.

Kapattım oyunu tekrar açtım
Oyunum orijinal bu arada.
Şu hatayı aldım:
1624190230730.png

Tekrar ve tekrar açtım gene aynı hata aldım. Steam'da Directx 11 ile açınca bu hata veriyor ama OpenGL ile açtığımda Çözünürlük yarım yamalak çıkıyor.
Acaba dedim Directx'te sıkıntımı vardır dedim Operator 112'yi açtım onda sıkıntı çıkmadı ondan sonra Human Fall Flat'ıda açtım ondada sıkıntı çıkmadı.
Acaba sorun oyun dosyalarından mı dedim doğrulattırdım. Fayda olmadı yine aynı hata oyunu silip yüklesem mi?
Birde bilgisayarı kapatıp açtım o da olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce oyunu açmıştım sonra profili seçtim oyna dedim yüklenme ekranı varken alta aldım oyunu.
Yüklenene kadar internete bir şey bakıp geri girdim oyuna oyunda ana menüydeydi tırım gözüküyordu ama fare hareket etmiyordu anladım ki oyun dondu.

Kapattım oyunu tekrar açtım.
Oyunum orijinal bu arada.
Şu hatayı aldım:
Eki Görüntüle 1075848

Tekrar ve tekrar açtım gene aynı hata aldım. Steam'da DirectX 11 ile açınca bu hata veriyor ama OpenGL ile açtığımda çözünürlük yarım yamalak çıkıyor.
Acaba dedim DirectX'te sıkıntımı vardır dedim operator 112'yi açtım onda sıkıntı çıkmadı ondan sonra Human: Fall Flat'ıda açtım onda da sıkıntı çıkmadı.
Acaba sorun oyun dosyalarından mı dedim doğrulattırdım. Fayda olmadı yine aynı hata oyunu silip yüklesem mi?
Bir de bilgisayarı kapatıp açtım o da olmadı.

Sisteminiz nedir?

Sisteminiz nedir?

NVIDIA GeForce 830M 2 GB
Intel Core i5-5200U CPU @ 2.20GHz (Turbo olarak 2.70GHz çıkıyor)
8 GB RAM

Ekran kartın nedir?
Konu sahibi ceza yemiş hadi geçmiş olsun.

NVIDIA GeForce 830M 2 GB VRAM
Ama sürümü eski 441.87 yeni sürüme yükseltince DirectX ile çalışan oyunlar çalışmıyor ve kasıyor.

Aslında oyunu ilk defa yüklemiyorum 170 saatlik oynamışlığım var
Durduk yere böyle olmaya başladı. Yani önceden açılıyordu sorun yoktu.

Şu anda OpenGL ile çalışıyor ama saliselik takılmalar oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA GeForce 830M 2 GB
Intel Core i5-5200U CPU @ 2.20GHz (Turbo olarak 2.70GHz çıkıyor)
8 GB RAM

NVIDIA GeForce 830M 2 GB VRAM
Ama sürümü eski 441.87 yeni sürüme yükseltince DirectX ile çalışan oyunlar çalışmıyor ve kasıyor.

Aslında oyunu ilk defa yüklemiyorum 170 saatlik oynamışlığım var
Durduk yere böyle olmaya başladı. Yani önceden açılıyordu sorun yoktu.

Şu anda OpenGL ile çalışıyor ama saliselik takılmalar oluyor.
DDU ile kaldırıp tekrar kurmayı dene.

Sorun çözülmedi yine grafik kartını kaldırıp tekrar 441 yükledim olmadı yeni sürüme güncelledim.
Bu sefer bilgisayar daha beter oldu epic salisede kapanıp açılıyordu.
Tekrar geri 441'e sürümüne aldım.
Bu seferde oyunlar girişte hata değil siyah ekranda kalıyor.
Epic açılırken arka plan beyaz olarak gözüküyor.

Geri
Yukarı