ETS 2 açılmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ERRO_R

Centipat
Yer
RTX 3090'ın içi
Daha fazla  
Merhabalar çok daha önceleri ETS 2 yükleyip sorunsuz bir şekilde oynuyordum fakat 3 gün önce oyunu açmaya çalışınca oyun açılmadı. Bazıları Steam klasöründeki Codex'i sil dediler fakat sildim yeniden açmaya çalışınca yine açılmadı. Bir yardımcı olursanız sevinirim.

Oyunun korsan olup olmamasına da cevap gelmedi. Oyun korsan mı değil cevap verin, korsansa insanları boşuna oyalamayın.

Bunlar benim Steam ve ETS 2'nin dosyaları, hiçbir yerde codex dosyasına rastlamadım. Steam'den alınmış bir kopyanın dosyalarında neden bir crack grubunun dosyası olsun anlamadım zaten. Oyunun Steam kütüphanesindeki görselini atın.

Eki Görüntüle 546234Eki Görüntüle 546233

Yazılımsal değil, az önce araştırdım çözümünü biliyorum ama yazmayacağım. Oyunu crackli olduğu için açılmıyor.

Oyun indirimde 9 TL düşüyor, oyunu almaya paranız yetmiyorsa ya da 9 TL biriktiremiyorsanız oynamayın. He yok ben param olsa da almam diyorsanız aldığınız hatalar için oyunu satın almış "enayilerden" yardım almayı beklemeyin :)

Eğer çözümünü biliyorsanız paylaşmak zorundasınız lütfen çözümü paylaşın.

Hic bir soruya cevap vermiyorsunuz ve yardım bekliyorsun. Korsan kullanıyorsan söyle insanların vaktini calma demiştim ama inatla sorulara cevap vermeden yardım etmemizi bekliyorsun ve yardım etmek zorunda olduğumu söylüyorsun. Madem zorundayım, paylaşmakla yükümlü olduğum çözümü paylaşayım o zaman.

Senin ilacın burada:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı