ETS 2 alınır mı?

Hokkabaz Gibiyim

Hectopat
Merhabalar günümüz oyunlarından çok sıkıldım. Bende ETS 2 almaya karar verdim size birkaç sorum olacak hepsini cevaplarsanız sevinirim.
1-Şu anda indirimde alınır mı?
2-28 TL olan bir paket var onumu almalıyım yoksa sadece oyunumu.
3-Online nasıl giriliyor ek bir ücret var mı?
4-Gamepad ile oynamak zevkli mi?
Bütçem 50 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimde 10 TL oluyor galiba alınır. Oyunu alsan yeter ama daha çok zevk versin istersen 28 TL'lik paketi alabilirsin. Ama bence çok gerekli değil. Online için ek bir program kurman gerek ücretsiz. Gamepad ile oynarsan keyif alacağını düşünüyorum.

1. Alınır ancak indirimdeyken alırsan daha iyi olur. Neredeyse her ay indirime giriyor zaten.
2. Road to the Black Sea (Romanya, Bulgaristan ve Türkiye haritası) paketini alacaksan ve Türkiye'de oynayacaksan Going East paketini de almalısın.
3. Online ücretsiz.
4. Kişiden kişiye değişir ancak ben sadece klavye ile oynadığım için bir şey söyleyemem.

Son düzenleme:
1. Alınır ancak indirimdeyken alırsan daha iyi olur. Neredeyse her ay indirime giriyor zaten.
2. Road to the Black Sea (Romanya, Bulgaristan ve Türkiye haritası) paketini alacaksan ve Türkiye'de oynayacaksan Going East paketini de almalısın.
3. Online ücretsiz.
4. Kişiden kişiye değişir anca ben sadece klavye ile oynadığım için bir şey söyleyemem.
Hocam DLC nasıl alınır ve 28 TL olan paketin içinde DLC varmı?

Geri
Yukarı