ETS 2 araba camını tam ekran yapma

loi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu bazı videolarda görüyorum. Adamlar monitörün tamamına arabanın ön camını kapatıyorlar. Bayağı aradım fakat bulamadım. Örnek olarak bu video, bilen varsa yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, şu bazı videolarda görüyorum. Adamlar monitörün tamamına arabanın ön camını kapatıyorlar. Bayağı aradım fakat bulamadım. Örnek olarak bu video, bilen varsa yardım ederse sevinirim.

F4 üzerinden koltuk ayarı yapmalısınız. Modifikasyon kısmında ise aracın direksiyonunu çıkartın.

F4 üzerinden koltuk ayarı yapmalısınız. Modifikasyon kısmında ise aracın direksiyonunu çıkartın.
Çok sağol, direksiyonu tam olarak nasıl çıkarabilirim? Videosu varsa atarmisin, yada "modifiye->direksiyonlar->hicbirsey" diye anlatırsan sevinirim

Otobüs moduyla alakalı olabilir bu.
Hocam yanlış anlama ama keşke söylemek için söylemesen, bilipte konuşsan

Çok sağ ol, direksiyonu tam olarak nasıl çıkarabilirim? Videosu varsa atar misin, ya da "modifiye->direksiyonlar->hiçbir şey" diye anlatırsan sevinirim

Hocam yanlış anlama ama keşke söylemek için söylemesen, bilipte konuşsan

Çekici galerisi>Mod bayisi üzerinden aracı seçin. Sonra araç içi özelleştirmeleri yapabileceğiniz bir bölüm olması lazım modifikasyon galerisinde. Oradan direksiyon slotuna tıkladıktan sonra çarpıya tıklayın.

Çekici galerisi>Mod bayisi üzerinden aracı seçin. Sonra araç içi özelleştirmeleri yapabileceğiniz bir bölüm olması lazım modifikasyon galerisinde. Oradan direksiyon slotuna tıkladıktan sonra çarpıya tıklayın.
Mod bayisi derken, sadece mod ile elde edilen araclardami oluyor?

Oyun içinde F4'e basıp ayarlayabilirsin kamerayı.

Direksiyonu nasıl kaldırıcam?, Başkası modlu araçlar da oluyoe sadece dedide bilgin varsa
Hocam 1,200 saat ETS 2 var bende ama hiç denemedim böyle bir şeyi.O tarz video çeken YouTuberlarla iletişime geçip soradabilirsin ama illaki forumdan birisi bilir gibi.

Geri
Yukarı