ETS 2 arkadaş ile co-op oynanıyor mu?

İDarkNess

Decapat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600 - Rog Strix 2060 Super OC - 8x2 3200 Mhz - B450M S2H
Öncelikle selam dostlar. Birkaç sorum var
ETS 2 satın aldım arkadaşım da alacak ama Co-op şekilde konvoy oluşturabiliyor muyuz?
ETS 2 satın aldıktan sonra Truckers MP'ye girmek ücretsiz mi?
Bir de arkadaşımla oynarken mesela araba modu kurup ikimizde araba sürebiliyor muyuz?

Evet Truckers MP ücretsizdir.Co-op oynamak için Truckers MP değil oyunun kendi içine Online özellik geldi hiç denemedim ama oradan yapıldığını biliyorum konvoy oluşturabiliyorsunuz. Truckers MP herkese açık sunucudur.

Arkadaşların da dediği gibi TruckersMP ücretsiz ama iki kişi oynayacaksanız oyunun kendi konvoy sistemini kullanmanız daha güzel olur. Buna ek olarak TruckersMP mod desteklemiyor, herhangi bir mod ile TruckersMP oynayamıyorsun yani. Oyunun kendi menüsü üzerinden konvoy oluşturup, arkadaşın da konvoya katıldığında beraber oynayabiliyorsunuz. Konvoylarda, konvoyu kuran kişi hangi modları kullanıyorsa katılacaklar da o modları kullanıyor olması gerekiyor. Herkes aynı modu kullanması gerekiyor kısacası.

Arkadaşların da dediği gibi Truckers MP ücretsiz ama iki kişi oynayacaksanız oyunun kendi konvoy sistemini kullanmanız daha güzel olur. Buna ek olarak Truckers MP mod desteklemiyor, herhangi bir mod ile Truckers MP oynayamıyorsun yani. Oyunun kendi menüsü üzerinden konvoy oluşturup, arkadaşın da konvoya katıldığında beraber oynayabiliyorsunuz. Konvoylarda, konvoyu kuran kişi hangi modları kullanıyorsa katılacaklar da o modları kullanıyor olması gerekiyor. Herkes aynı modu kullanması gerekiyor kısacası.

Anlıyorum hocam yani modları sadece benim değil arkadaşımın da kurması gerekiyor değil mi?

Anlıyorum hocam yani modları sadece benim değil arkadaşımın da kurması gerekiyor değil mi?
Evet, ikinizde de aynı modların olması gerekiyor aynı konvoyda sürmek için. Bir tane seçenek var konvoy oluştururken, serbest modlara izin ver gibi adını tam hatırlamıyorum. Onu bir denemek lazım ama o da çoğu modla ya çalışmıyor yada buglu, hatalı bir bölüm.

Geri
Yukarı