ETS 2 atılan ban haklı mı?

527998

Decapat
Video ve görseller bana ait olmayıp çok yakın bir arkadaşıma aittir.

Aşağıdaki fotoğrafta ön 2 tekerini yola koyuyor sinyali açık bir şekilde sola dönüş yapacak gelen adam sabit 110KM/h hızla geliyor ve daha benzinliğin girişinde bile değil.

Yine aşağıdaki fotoğrafta ise arkadaş tırın önünü yola sokmuş arkadan dorse geliyor ve çarpan adam hiç fren yapmadan 110 KM/h hızla dorseye çarpıyor, şimdi burada karşı taraf banlanmıyor benim arkadaş banlanıyor yorum sizde. (Similation 1 maksimum hız sınırı 110KM/h)

Tam video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam benzinlikten çıkarken dikkatli bir şekilde çıkmanız lazım sağ sola bakarak, aslında hatalı olan arkadaşınız ama gelen kişidede hata var yavaşlaması lazımdı belki de kurtarabilirdi.

Video ve görseller bana ait olmayıp çok yakın bir arkadaşıma aittir.

Aşağıdaki fotoğrafta ön 2 tekerini yola koyuyor sinyali açık bir şekilde sola dönüş yapacak gelen adam sabit 110KM/h hızla geliyor ve daha benzinliğin girişinde bile değil.

Yine aşağıdaki fotoğrafta ise arkadaş tırın önünü yola sokmuş arkadan dorse geliyor ve çarpan adam hiç fren yapmadan 110 KM/h hızla dorseye çarpıyor, şimdi burada karşı taraf banlanmıyor benim arkadaş banlanıyor yorum sizde. (similation 1 maksimum hız sınırı 110KM/h)

Tam video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video da her şey belli zaten. Banlanması normal.

Benzinlikten o şekilde U çekilerek karşı yöne geçilmez. Ana yola çıkıyorsunuz, görüş mesafesinde de olduğu için gelen araca yol verilmesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı