ETS 2'de yenilen ban haklı mı?

• Konuyu başlatan ezuer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 331
Şahsen direkt video izledim. İzlediğim doğrultusunda da bana saçma geldi. Frene evet tam basmamışsın o konuda hatalısın diyebiliriz ancak tepki verdiğini görüyorum. Kaldı ki alışkınlıktan dolayı oradan geçebilir yani işte senin dediğin gibi refleks dediğimiz olay dışı durum yaşanmış. Ters şeride doğru gitsen hızlı şekilde takip mesafesine vs uymasan kesinlikle suç sende olurdu. Ancak bana kesinlikle doğru karar gelmedi.

Oyunu pek oynamadım, videoyu kaç kez izledim ama ban sebebi olan davranışı anlamadım. Kendi şeridinde gidiyorken başkalarının hatasına tepki mi vermek zorundasın? Kendi şeridindesin, neye göre ban atmışlar acaba?

Yolun ortasına kırmak yerine sağa çimlere kırsaydın daha mantıklı olurdu. Ayrıca ne ile oynuyorsunuz? fren pek iş yapmamış sanırım. Dikkatli bakarsanız adam yolun ortasında durmuş ve aracı kaldırmaya çalışıyor sen bunu görüp sürmeye devam ediyorsun. Yolun ortasında duranda da suç var. Yani bence ban gerektirecek bir kaza değil, bazı adminler gerçekten banlamak için banlıyor.

Yolun ortasına kırmak yerine sağa çimlere kırsaydın daha mantıklı olurdu. Ayrıca ne ile oynuyorsunuz? Fren pek iş yapmamış sanırım. Dikkatli bakarsanız adam yolun ortasında durmuş ve aracı kaldırmaya çalışıyor sen bunu görüp sürmeye devam ediyorsun. Yolun ortasında duranda da suç var. Yani bence ban gerektirecek bir kaza değil, bazı adminler gerçekten banlamak için banlıyor.

Dediğim gibi çimenlere girseydim tırın sağ arkasına vuracaktım zincirleme kaza olacaktı. Tır da yolun ortasında durmuyor. Sağ köşeye çekmiş AFK beklerken tam o sırada benim gelişimle beraber dikkatsiz bir çıkış yapıyor. Benim tepkilerim 1 saniye içinde oluşan refleksten ibaret.

Geri
Yukarı