ETS 2 çekici galerisinde mod bayisi gözükmüyor

cxloudy

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS TUF GAMİNG GTX 1650 GDDR6/AMD RYZEN 5 5500/KİNGSTON 512GB SSD/ANTEC 650W/16GB RAM
Meslek
Gayrimenkul Danışmanı
ETS 2 çekici galerisinde mod bayisi gözükmüyor. Araba ekleyecektim. Sadece çevrimiçi çekici ve seçilen galeriye git var. Modu doğru bir şekilde ekledim ama olmuyor.

Audi RS4 modu buldum Daf galerisinde çıkıyormuş.

DAF galerisini nerede bulabilirim hocam?
Audi RS4 modu buldum Daf galerisinde çıkıyormuş.

Tüm galeriler diye bir yer var orada olabilir mi?

Rica ederim, ne demek. Ben teşekkür ederim.
Hocam başka bu sürüme uygun araç modu var mıdır? Bu araba aşırı hızlı kontrol edilemiyor fren sistemi oldukça düşük.Ayrıca rica etsem yarış değil de modern bir araç bakabilir misiniz?Yani Spor tarzı?Tabi size zahmet vermeyeceksem
Rica ederim, ne demek. Ben teşekkür ederim.
Kusuruma bakmayasınız sizi de rahatsız ettim.Çok şey istiyorum ama UwU
Hocam başka bu sürüme uygun araç modu var mıdır? Bu araba aşırı hızlı kontrol edilemiyor fren sistemi oldukça düşük.Ayrıca rica etsem yarış değil de modern bir araç bakabilir misiniz?Yani Spor tarzı?Tabi size zahmet vermeyeceksem

Kusuruma bakmayasınız sizi de rahatsız ettim.Çok şey istiyorum ama UwU
Tekrar hatırlatmak isterim sürüm 1.10.1

Aynı şekilde siz de bakın benim bakmamla sizin bakmanız arasında bir fark yok. Sadece bakarken Mod'un yorumlar kısmına veya anlatıldığı kısma bakın hangi galeride çıktığını öğrenmek için.
Bir de şuan işim var ama bitince bakarım tabii ki.

Aynı şekilde siz de bakın benim bakmamla sizin bakmanız arasında bir fark yok. Sadece bakarken Mod'un yorumlar kısmına veya anlatıldığı kısma bakın hangi galeride çıktığını öğrenmek için.
Bir de şuan işim var ama bitince bakarım tabii ki.
Saolun efendim iyi günler <3

Geri
Yukarı