ETS 2 çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

XFEYYAZ

Decapat
Selamlar, ETS2'de çökme problemi var. Oyuna giriyorum, biraz ilerledikten sonra donuyor ekran, görev yöneticisinden anca kapatabiliyorum oyunu. Oyunu açınca otomatik yüklemede çökme yaşandı diyor, tıklıyorum, oyun açılıyor, tekrardan donup atıyor. DirectX12 kullanıyorum. Birçok şey denedim, sildim, yükledim, olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sildim ve yükledim demekten kastınız DLL silip yüklemek mi? Öyleyse yüklediğiniz DLL dosyalarını geri silin ve Process Monitor raporu paylaşın.

Sildim ve yükledim demekten kastınız DLL silip yüklemek mi? Öyleyse yüklediğiniz DLL dosyalarını geri silin ve Process Monitor raporu paylaşın.

https://www.technopat.net/sosyal/ko...tor-ile-hata-raporu-olusturma.171556/[/QUOTE]

Oyunu silip yükledim, raporu hemen yapayım.
Herhangi bir mod kullanıyor musunuz?

Hayır.

Buyur.

Son düzenleme:
Oyunda genel bir çökme sorunu var zaten herkeste değil ama birçok kişide çökme sorunu var. Çökme sorunu DX11 güncellemesi geldiğinde başladı.

Ben DX12 kullanıyorum.

Baktınmı rapora.

Merhaba arkadaşlar oyundaki problemin aynısı bende de vardı Game crash sildim dosya doğrulaması yaptım ancak çok şükür problemi çözdüm öncelikle 6 ay uğraştım bir sürü video vs izledim hepsini yaptım hiçbir çözüm bulamadım yok oyun DLC eksik dediler bir sürü DLC aldım yine oyunda sıkıntı çıkıyordu farklı ekran kartları dahi taktım yine olmadı sorunu tertemiz bir Windows 10 kurarak ve tüm güncellemeleri yaptıktan sonra ETS 2 kurdum ve çok şükür 2 haftadır sorunsuz ve problemsiz oynadım ve oynuyorum da ben bu şekilde çözüm bulabildim zor bir karar bir oyun için Windows kurmak ama yapacak bir şey yok.
Ets oyunu için değer bence

Merhaba arkadaşlar oyundaki problemin aynısı bende de vardı Game crash sildim dosya doğrulaması yaptım ancak çok şükür problemi çözdüm öncelikle 6 ay uğraştım bir sürü video vs izledim hepsini yaptım hiçbir çözüm bulamadım yok oyun DLC eksik dediler bir sürü DLC aldım yine oyunda sıkıntı çıkıyordu farklı ekran kartları dahi taktım yine olmadı sorunu tertemiz bir Windows 10 kurarak ve tüm güncellemeleri yaptıktan sonra ETS 2 kurdum ve çok şükür 2 haftadır sorunsuz ve problemsiz oynadım ve oynuyorum da ben bu şekilde çözüm bulabildim zor bir karar bir oyun için Windows kurmak ama yapacak bir şey yok.
Ets oyunu için değer bence
Kardeşim ETS'nin çökme sorunu Directx ile alakalı 1.36 sürümü ile DX11 geldiğinden beri zaman zaman çökme sorunları bende yaşıyorum ayrıca çökmesi Game Crash dosyası ile yakından alakası yok oyun çöktüğü zaman zaten Game Crash dosyası tekrar oluşacak 2 haftadır oyun çökmediyse tamamen şans ancak çökmesi nerde ne zaman olacağı belli olmuyor dediğim gibi oyun Directx sorunlu...

Yeni konular

Geri
Yukarı