ETS 2 de ban yer miyim?

Daha fazla  
ETS2 Truckers MP'de trafiği soldan akan yerde ani unutkanlıkla 2 kere sağdan (ters yönden) gittim. İlkinde Tab'ta 15 kişi görünüyordu, önüm arkam bostu. Serbest kamerada izleyen yoksa, kimse görmemiştir bence. 2. unutkanlığımda da karşı şerit kırmızı ışıkta dururken üstlerine sürercesine sağ şeritten gidip hatırlayınca sola geçtim. 2 kişi ters yön yaptığımı gördü. Tab'da 95 kişi vardı. Sizce ban yer miyim? Truckers MP banları ne zaman içinde atılıyor? Düşünceniz neler?

ETS2 Truckers MP'de trafiği soldan akan yerde ani unutkanlıkla 2 kere sağdan (ters yönden) gittim. İlkinde Tab'ta 15 kişi görünüyordu, önüm arkam bostu. Serbest kamerada izleyen yoksa, kimse görmemiştir bence. 2. unutkanlığımda da karşı şerit kırmızı ışıkta dururken üstlerine sürercesine sağ şeritten gidip hatırlayınca sola geçtim. 2 kişi ters yön yaptığımı gördü. Tab'da 95 kişi vardı. Sizce ban yer miyim? Truckers MP banları ne zaman içinde atılıyor? Düşünceniz neler?
ters yön yaptığınızı gören kişiler şikayet ederse ban yiyebilirsiniz, bu yapdığınız ban sebebi

Ban sebebi ama öyle basit şeylerden ban atmazlar bence kimseye çarpmamışsınız sonuçta. Yerseniz de bir şey olmaz😀 İlk banın süresi adminin insafiyetinde.

Bir kişi raporlamadıysa ban atılacağını sanmıyorum. Atılsa bile 1 - 3 gün ban yersin. Kaza durumu olmadığı sürece abartı süreler atılmıyor. Tabi adminin inisiyatifi.

Yeni konular

Geri
Yukarı