Çözüldü ETS 2 direksiyon direkt dönüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jhonnydepp

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim 180 derece Snopy bir direksiyon setim var, soldan sağa döndürüyorum bir yere kadar normalce dönüyor sonra tak diye kendini atıyor sona. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Böyleyken tak diye böyle oluyor.

1684778142522.png

1684778180890.png

Çözüm
Eki Görüntüle 1789253
Hangisi? Seçili olan hep açık zaten bende.
Hocam generic usb joystic seçili olacak orada fakat o kısmın alt tarafında (direksiyon ayarları var, orada) direksiyon seçili ise onu gamepad ya da joystick artık her neyse onu seçeceksiniz.

Arkadaşlar, benim 180 derece Snopy bir direksiyon setim var, soldan sağa döndürüyorum bir yere kadar normalce dönüyor sonra tak diye kendini atıyor sona. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 1789235

Eki Görüntüle 1789236
ekran alıntısı.png
Eki Görüntüle 1789253
Hangisi? Seçili olan hep açık zaten bende.
Hocam generic usb joystic seçili olacak orada fakat o kısmın alt tarafında (direksiyon ayarları var, orada) direksiyon seçili ise onu gamepad ya da joystick artık her neyse onu seçeceksiniz.

Eki Görüntüle 1789235

Eki Görüntüle 1789236
ekran alıntısı.png

Son düzenleme:
Çözüm

Eki Görüntüle 1791243
Hocam aslında oldu çözüm olarakta işaretleyebilirim işaretleyeceğim de şöyle, benim direksiyonum çvrildiği yönde kalmayan, doğru yerine geri dönen bir direksiyon. O ayarı yapınca direksiyonu sola atıyorum, kendi direksiyonum toparlanıyor fakat oyunda toparlanmıyor nasıl düzeltirim onu?

Hocam aslında oldu çözüm olarakta işaretleyebilirim işaretleyeceğim de şöyle, benim direksiyonum çvrildiği yönde kalmayan, doğru yerine geri dönen bir direksiyon. O ayarı yapınca direksiyonu sola atıyorum, kendi direksiyonum toparlanıyor fakat oyunda toparlanmıyor nasıl düzeltirim onu?
Direksiyon merkezlemesi ayarı var. O ayarı ara bi oyun ayarları içinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı