ETS 2 DLC Saçmalığı

xtrax

Kilopat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi ETS2'de kabin aksesuarları, jant modifiye paketleri, paintjoblar ve kenarlara bayrak asma gibi DLCler var. Ben arkadaşımla online oynarken o benim bayraklarımı ya da jantimi göremiyor. Jantin içini full siyah görüyor. Bayrakları görmüyor. Sizce bu çok saçma değil mi? Aldığımız DLC'yi sadece kendimiz görüyoruz.

Dlc içeriğinde olan doku dosyalarını sadece dlc'ye sahip olan kişi görebilir. Bu gayet normal.

دلج ايجهرغنده اولن دقو دوسيلريكي سادجه دلجيه ساهب اولن كشي كوربلر. بو غايت نورمل.

Bildiğiniz gibi ETS2'de kabin aksesuarları, jant modifiye paketleri, paintjoblar ve kenarlara bayrak asma gibi DLCler var. Ben arkadaşımla online oynarken o benim bayraklarımı ya da jantimi göremiyor. Jantin içini full siyah görüyor. Bayrakları görmüyor. Sizce bu çok saçma değil mi? Aldığımız DLC'yi sadece kendimiz görüyoruz.
Bencede.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı