Steam ETS 2 DLC iadesi

Teagen0

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba 02.08.2023 tarihinde ETS 2'den DLC aldım ve DLC umduğum gibi değildi bu nedenden dolayı iade talebi açtım fakat Steam'den bana mesaj geldi ama ETS 2 de 4 saat geçirdim ama DLC ile Max 15 dk iade olumlu mu olur olumsuz mu? Ve iade sürecinde DLC'siz oynamaya devam edersem sıkıntı olur mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    21,3 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 02.08.2023 tarihinde ETS 2'den DLC aldım ve DLC umduğum gibi değildi bu nedenden dolayı iade talebi açtım fakat Steam'den bana mesaj geldi ama ETS 2 de 4 saat geçirdim ama DLC ile Max 15 dk iade olumlu mu olur olumsuz mu? Ve iade sürecinde DLC'siz oynamaya devam edersem sıkıntı olur mu?

Olumlu olur DLC'yi seçeneklerlerden kaldırıp oynayabilirsiniz lakin eğer kartınıza iadeyi attıysanız 1 hafta bekleyeceksiniz.

Dün akşam 7 gibi bende iade ettim 2-3 tane DLC'yi hala cevap gelmedi. Muhtemelen öğleden sonra cevap gelir hocam.
DLC'nin hiç kullanılmamış olması lazım değil mi?
2 saat oynanmamış gerekiyor alındıktan sonra.

Steam mağazasından alınmış DLC, satın alma işleminden sonraki on dört gün içinde, eğer DLC alındıktan sonra ilgili oyun iki saatten daha az oynandıysa, yani DLC kullanılmadığı, değiştirilmediği veya transfer edilmediği sürece iade edilebilir.
Steam Iadeler

Yeni konular

Geri
Yukarı