ETS 2 DLC tavsiyesi

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar indirimler başlamış ETS 2 DLC önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca almak için cargo bundle DLC paketini sepetime eklemiştim şu an gözükmüyor neden?

Iberia yeni çıktı ve çok hoş görünüyor. Öneririm, sanırım italia da yeni çıktı ama iberia ilk tercihimdir.
Tamamdır hocam onu yarın karta para yatırıp alacağım şu an cüzdandaki para ile DLC alacağım. Yük DLC'si falan istiyorum bunun için öneriniz var mı?

Bazı DLC'leri alabilmek için başka bir DLC'ye sahip olman gerekebiliyor. Buna dikkat etmeni öneririm. Örneğin Black Sea DLC'si için Going East DLC'sine sahip olman gerekiyor. İtalya DLC'si bende var ve gayet güzel.

Bazı DLC'leri alabilmek için başka bir DLC'ye sahip olman gerekebiliyor. Buna dikkat etmeni öneririm. Örneğin Black Sea DLC'si için Going East DLC'sine sahip olman gerekiyor. İtalya DLC'si bende var ve gayet güzel.
Hocam biraz baktım bu DLC'lerin toplu paketleri satılıyor daha ucuza geliyor. Var mı böyle paket?

Hocam biraz baktım bu DLC'lerin toplu paketleri satılıyor daha ucuza geliyor. Var mı böyle paket?
Maalesef hocam bilemiyorum öyle toplu bir paket fakat Essentials diye bir paketi var. İçinde ana oyun harici İskandinavya ve Going East DLC'si var. Ek olarakta bir iki kabin paketi vs var. Steam paket olarak sadece bunu gösteriyor. Ayrıca Iberia DLC'si yeni bir DLC. Şu an çok pahalı. Yakın zamanda Rusya DLC'si gelecek. Belki o zaman fiyatı düşebilir.

Geri
Yukarı